• Парфуми — прикраса будь-якої жінки

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 3 листопада 2018 року

У кожної жінки на туалетному столику напевно знайдеться кілька флакончиків із різними духами, але ось вибрати дійсно такі духи, які б підкреслювали жіночу неповторність та індивідуальність, часом буває дуже складно. Деякі представниці прекрасної статі можуть годинами простоювати в парфумерних магазинах, вибираючи аромат, і дуже часто повертаються додому ні з чим, так і не вибравши відповідні для себе парфуми. Що ж потрібно знати для того, щоб полегшити цей вибір?

аромат парфуму

парфум

Визначаємося з образом

Багато жінок вважають за краще купувати жіночі парфуми в інтернет-магазині Cocoopt https://cocoopt.com.ua/parfyumeriya, бо давно визначилися з ароматами, які їм подобаються, адже в цьому випадку можна придбати відразу кілька флакончиків, не витрачаючи багато грошей на покупку. А жінки, які ще в процесі пошуку своїх парфумів, перед покупкою, повинні визначитися, в якому образі бажають постати перед оточуючими.

Образ серйозної, ділової та впевненої в собі жінки дуже добре підкреслять класичні аромати, трохи строгі, з відтінками запаху прянощів або східними нотками. Якщо ж ви бажаєте створити образ безпосередньої, веселої і трохи навіженої дівчини — тоді вибирайте легкі і ніжні квіткові аромати, в яких не буде і сліду тяжкості. Для спекотного літа чудово підійдуть аромати з морськими відтінками, свіжі і підбадьорливі.

Саме визначення з власними вподобанями має величезне значення для правильного вибору парфумів. Адже будь-який аромат повинен бути актуальним і відображати особливості особистості тієї жінки, яка його буде носити.

духи

Цінні поради щодо вибору парфумерії

Купувати парфуми слід тільки в перевірених магазинах, адже дуже часто, купуючи парфумерію з рук або на ринку, жінки спокушаються на невисоку ціну духів і в підсумку купують не оригінал, а підробку, якість аромату якого залишає бажати кращого.

Перед тим як піти до магазину парфумів варто утриматися від використання тих духів, які у вас вже є, адже їх запах буде перебивати або спотворювати запах обраних парфумів. Також рекомендується зняти з себе всі аксесуари, які вже ввібрали в себе запах ваших духів. І пам'ятайте, що всю красу аромату якісних духів ви можете відчути не відразу, а лише через деякий час. Адже запах парфумів може повністю розкриватися протягом цілого дня, і весь цей час ви будете відчувати різні відтінки обраного вами аромату.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...