• Переваги SIP технології у будівництві будинків

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 30 жовтня 2018 року

Усе більше українців віддають перевагу каркасним будинкам. І це не дивно, бо канадська технологія будівництва має масу переваг перед традиційною. Так, СІП панельний будинок буде мати вартість у 2 рази дешевше цегельного. Побудувати житло з нуля можна за 2-4 місяці. Раніше такі терміни здавалися фантастичними: на зведення дерев'яного або цегляного будинку потрібно було витратити як мінімум півтора року.

На щастя, світ не стоїть на місці. Будівельні технології — не виняток. Впровадження останніх розробок та інноваційних рішень дозволяє вдосконалити процес зведення житла за всіма параметрами. В результаті витрати за часом і ресурсами знижуються, а якість готового об'єкта підвищується. SIP технологія будівництва, судячи з відгуків, — пряме тому підтвердження. Так, вона дозволяє заощадити на матеріалах і роботі. Будинки, зведені за канадською технологією, не піддаються гниттю і деформаціям, тому спокійно служать 80-100 років.


Також для зовнішнього облаштування будинку вам обов'язково знадобляться, відливи, решітка дощоприймача, кришка каналізаційного люка та ін. Усі ці вироби представлені на сайті ТОВ ВК "ПОЛІМЕРТЕХГРУП"
https://pltg.com.ua/. Вони довговічні і стійкі до хімічних та атмосферних впливів, також вони ніколи не іржавіють і не обмерзають.

Що таке СІП панель

СІП панель — основа каркасної технологієї, яку застосовуть і українські компанії. Абревіатуру SIP розшифровують як Structural Insulated Panel (конструкційна теплоізоляційна панель). Матеріал також відомий як сендвіч-панель. Така незвичайна назва обумовлена тришаровою структурою, що нагадує бутерброд. Кожна сендвіч-панель складається з двох вологостійких OSB-плит, між якими розташовується шар пінополістиролу. Наповнювач має кілька функцій: забезпечує повітрянепроникність, добре зберігає тепло і захищає стіну від появи грибків, цвілі, гризунів, хвороботворних мікроорганізмів, тим самим підвищуючи експлуатаційні властивості житла.

СІП панель, судячи з відгуків, вогнестійка. Так, в разі пожежі вона здатна чинити опір прямому впливу вогню протягом години. При горінні матеріал виділяє в 7 разів менше теплової енергії, ніж дерево. Підвищити пожежобезпечність дозволяє антипіренова обробка несучих конструкцій.

Житло із СІП панелей: особливості канадської технології

  1. Швидкість зведення. Побудувати каркасне житло з нуля можна за 3-6 місяців (включаючи ремонт, декорування, зовнішню і внутрішню обробку). Так, у нас на ринку є компанії, які пропонують готові проекти будинків, що дозволяє не витрачати час на обдумування планування, а швидко вибрати дійсно надійний варіант.
  2. Всесезонний монтаж. Будівництво із SIP панелей не залежить від погодних умов. Займатися зведенням каркасного будинку можна як влітку, так і взимку: високі і низькі температури ніяким чином не позначаються на якості готового об'єкта.
  3. Екологічність. У складі сендвіч-панелей немає шкідливих домішок. Матеріали повністю безпечні для здоров'я людини і не забруднюють навколишнє середовище. Будівельний процес практично безвідходний.
  4. Енергоефективність. Каркасне житло, судячи з відгуків, дозволяє знизити витрати на опалення у 5-6 раз. Обігріти будинок можна за допомогою невеликого котла.
  5. Комфортабельність. Будинки з сендвіч-панелей зручні для проживання круглий рік: влітку всередині прохолодно, взимку — дуже тепло. Повітря не пересушується, неприємних запахів немає.
  6. Міцність. При виробництві використовується поліуретановий клей, який надійно фіксує шари і покращує зносостійкість стіни. Завдяки цьому готовий будинок не боїться впливу зовнішніх факторів.
  7. Довговічність. Канадський будиночок спокійно витримає ураган, зливу і навіть невеликий землетрус. Саме тому він такий популярний в місцях з підвищеною сейсмічною активністю. Наприклад, в Японії по SIP технології побудовано майже 40% приватних будинків.

Велика розмаїтість архітектурних рішень. Каркасна система дозволяє будувати будівлі з різним дизайном. Так, будинку із СІП панелей можуть сильно відрізнятися між собою.

Скільки коштує будинок із сендвіч-панелей

На кінцеву вартість каркасного житла впливає безліч факторів: обраний проект, загальна житлова площа, кількість кімнат і санвузлів, висота стелі, матеріали фасаду та ін. Сума також залежить від виду і кількості виконуваних робіт: зведення фундаменту, монтажу стін, внутрішньої і зовнішньої обробки, установки дверей і вікон, утеплення перекриттів, влаштування ганку та ін. Незважаючи на це, ви зможете заощадити в будь-якому випадку.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...