• Усе про змішувачі для ванної кімнати

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 24 жовтня 2018 року

Для забезпечення приємної температури при прийманні душа або ванни необхідний змішувач для води. Він грає роль пристрою, який змішує гарячу і холодну воду в такому співвідношенні, щоб отримати потрібну температуру.

Придбати змішувач у ванну, довідатися про ціни, вибрати колір, матеріал, стиль та інші характеристики можна на сторінці https://marsus.ua/.

Якщо ви шукаєте змішувач для ванни в нашому каталозі, ви обов'язково зможете вибрати для себе найбільш підходящий варіант по функціоналу і дизайну.

змішувач для ванни

Змішувачі поділяються:

  • За типом розташування: підлогові, настінні, врізні, на виріб;
  • За типом зливу: водоспад або каскадний, нерухомий, поворотний, зокрема універсальний, що підходить як для ванн, так і для умивальників;
  • По виду змішування: джойстики, важелі, двовентильні, термостатичні, без змішування;
  • За способом управління потоком: ручні і безконтактні;
  • За матеріалом виготовлення: латунні, з нержавіючої сталі або мінерального лиття;
  • По дизайну: класичні, ретро, ​​кубізм, модерн.

Найпопулярніші колірні рішення колір латуні або хрому. Зазвичай змішувачі доповнюються ручним душем.

змішувач із латуні

Нюанси підбору змішувача для ванної

В першу чергу, треба визначитися, скільки таких виробів потрібно придбати: один або кілька. Невелике приміщення, де умивальник і ванна розташовані поруч один до одного, можна обійтися і одним змішувачем, злив якого можна направляти в обидві сторони. Якщо приміщення досить велике, тоді не обійтися без окремих змішувачів для ванни, біде, умивальника і душової кабіни. При покупці декількох змішувачів їх варто підбирати в одному і тому ж стилі. Зробити це можна за допомогою нашого сайту і таким чином зробити інтер'єр ванної кімнати завершеним.

Після цього потрібно визначити спосіб монтажу крана. Врізні і підлогові змішувачі підходять не для кожного випадку. Тут роль грає не тільки їх висока ціна, але і те, як буде розташована сантехніка. Ми радимо вибирати змішувачі за їх зовнішнім виглядом, зручності монтажу, а також вартості цих виробів.

Прилади, які виготовляються провідними виробниками Європи, відрізняються прекрасними технічними властивостями, низькою гучністю під час роботи, а також стійкістю до впливу води з вітчизняних водогонів.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...