• Корисні поради по прибиранню

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 19 вересня 2018 року

ⓅПолюбляєте порядок, але весь час відкладаєте щоденне прибирання будинку або квартири? Тоді ці поради від професійних клінерів саме для вас! Вивчайте і перетворюйте рутинну роботу в швидкий і захоплюючий процес.

клінінг

Топ-5 порад по щоденному клінінгу

 Правильна розстановка

Одним з етапів прибирання є протирання поверхонь від пилу. Щоб впоратися з ним, в деяких оселях потрібно попутно перетерти десяток речей, розташованих на цих поверхнях (особливо це стосується кухонь і спальних кімнат). Відповідно, заощадити час і сили при прибиранні можна, якщо ці речі прибрати: заховати в ящики і шафки, щоб наступного разу впоратися з пилом швидше.

Розкладання по місцях

Часто безлад створює розкиданий одяг, але щоб його не прибирати, досить привчити себе відправляти речі по місцях лише переступивши поріг: верхній одяг вішайте відразу в шафу, а то, що вимагає прання — складайте прямо з плеча в пральну машину.

Відмова від мотлоху

Приємні емоції, які викликає той чи інший предмет, елемент туалету — це варте поваги і прекрасно. Але кожна така річ захаращує квартиру, краде у вас зайві квадратні метри. Щоб зрозуміти, що вона себе зжила, досить скористатися порадами психологів і викинути її, якщо вона не використовувалася протягом року. До слова, це дозволить і порядок швидше наводити, і місце для чогось нового звільнити.

прибирання офісу

Допомога з боку

Найважче підтримувати чистоту там, де проживає кілька людей. Щоб спростити собі задачу, можна залучати їх до процесу, наприклад, придумати маленьку винагороду: пообіцяти спільний похід до кінотеатру або дитячий розважальний комплекс, як тільки будуть розкладені по місцях усі речі.

Один день на тиждень — генеральне прибирання

Щоденний клінінг розтягнеться на годинни, якщо вікна в квартирі будуть брудними, а у ванній кімнаті — не помито. Візьміть собі за правило робити капітальне прибирання по суботах. У цей день потрібно не тільки протерти пил і помити підлогу, а й почистити меблі, килими, повернути блиск світильникам і люстрам, протерти побутову техніку, радіатори, дверні ручки.

А якщо і на ці хитрощі часу немає, скористайтеся допомогою професіоналів. Клінери «MAGNUS» виконують щоденне прибирання квартир, будинків та офісів в найкоротші терміни https://www.magnus.in.ua/poslugi/generalne-pribirannya-kvartir-i-kotedzhiv/, адже у них в розпорядженні є не тільки пара рук, а й ефективні безпечні миючі засоби, щітки, пилотяги, техніка, інструменти, тощо.

Крім розстановки речей по місцях, в рамках цієї послуги вони заправляють ліжко, доглядають за склом, миють посуд, дезінфікують дверні ручки і вимикачі, а також сантехніку. Замовити щоденний клінінг можна на сайті або за телефоном. При необхідності послугу легко доукомплектувати.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...