• Огляд найпопулярніших швейних машин

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 8 вересня 2018 року

ⓅВеличезний вибір виробників швейних машин вас лякає? Вирішили довіритися найпопулярнішим моделям і лідерам з виробництва швейних машин? Тоді наш огляд саме для вас!

Singer

Швейна машина Singer — легенда за народною ціною

Творці Singer стали першими, хто використав горизонтальний човник. В їх моделях голка ходила вгору-вниз, а не по колу. Крім того, саме Singer запропонували використовувати ножну педаль і звільнити руки швачки. Рядок «зигзаг» - також справа підприємливого Айзека Зінгера.

Машини Singer запам'яталися покупцям своєю зносостійкістю — перші моделі все ще в робочому стані, хоча минуло більше 160 років. Сьогодні ж Singer — швейні машини середньої цінової категорії. Найдешевші моделі мають по 7 операцій, комп'ютеризовані моделі можуть мати близько 70 функцій, тому часто використовуються професіоналами.

Швейні машини Brother — інновації, що завоювали світ

Brother

Лінійка професійних швейних машин Brother — буквально знахідка для тих, хто не мислить життя без творчості. Своїм девізом японський бренд називає слова «Ми — на вашому боці». Це означає, що в пріоритеті у розробників обладнання — покупці і їх потреби.

Найпростіша модель фірми виконує 14 операцій і дозволяє виконувати прості домашні завдання. Полагодити штани, підшити штори на такій моделі не складе труднощів. А ось професійні моделі — комп'ютеризовані машини здатні виконувати понад 100 швейних операцій і 10 видів петель. Крім того, компанія відмовилася від використання педалі в таких моделях. Корисною стане функція вільного рукава, що дозволяє легко обточувати штани і шити вузькі деталі.

Перевагами швейних машин Brother є широкий вибір моделей у різних цінових категоріях. Більшість швейних машин мають потужні двигуни, що дозволяє шити на великій швидкості. Комп'ютеризовані моделі мають по кілька десятків функцій, що дозволяє створювати будь-які шедеври.

Швейні машини JANOME: від бюджетних моделей до техніки кутюр'є

Найбільший модельний ряд сьогодні має японська фірма JANOME https://janome.co.ua/. Доступна ціна, якісна збірка, величезний функціонал швейних машин компанії, дозволив їм швидко завоювати симпатію серед кравців. Більшість моделей виготовляються в Азії: Японії, Тайвані, Таїланді. Компанія має власний науковий центр фундаментальних і прикладних розробок по-справжньому інноваційна швейна техніка.

Найдешевші швейні машини JANOME виконують від 3 функції і мають напівавтоматичний режим петель. А ось дорогі варіанти дають величезний простір для творчості.

Головна перевага JANOME — потужний витривалий двигун, який дозволяє їх прирівнювати навіть до промислових швейних машин. Крім того, вони здатні справлятися з будь-якими видами тканин — від атласу і до кашеміру. Якість рядків — на висоті. JANOME легко використовується в побуті, робить рівну строчку і не стягує тканину.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...