• Пакети і паперові рушники: як відмовитися від їхнього використання в побуті?

  • Четвер, 11 жовтня 2018 року

Щоденне використання поліетиленових пакетів, паперових рушників та інших одноразових предметів побуту створює величезну кількість сміття. Насправді ці приналежності не є невід'ємною частиною життя і їх можна частково або повністю замінити.

Усунення з ужитку або різке скорочення використання цих предметів може призвести до значного зменшення кількості сміття, що створює кожна сім'я. Почніть із малого: виберіть щось одне, наприклад пакети, і дізнайтеся, чим їх замінити. Потім переходьте до наступного — це набагато простіше, ніж ви думаєте.

Паперові рушники

Паперові рушники дуже зручні, проте їхнє використання створює неймовірну кількість сміття. Згідно Better Planet Paper, тільки у США щорічно використовується 13 мільярдів кілограм паперових рушників. Ці тонни відходів можна значно скоротити, якщо кожна сім'я буде використовувати не більше трьох рулонів паперових рушників на рік.

Як це зробити? Наприклад, частково замінити рушники з паперу тканинними. Їх можна зробити як з нової тканини, так і зі старого вже непотрібного вам одягу. Тримайте кошик із тканинними рушниками на кухні та у ванній кімнаті та час від часу періть їх.

Поліетиленові пакети

Пластикові пакети на застібці полегшують життя, у них зручно зберігати обіди і навіть різні предмети, але їх майже завжди викидають після використання та рідко переробляють. Вони потрапляють на звалище і завдають шкоди природі.

Замість використання таких пакетів придбайте багаторазові контейнери різного розміру, які підходять для зберігання продуктів і дрібних речей. Звичайно, їх доведеться мити, і це може створити невелику додаткову роботу, але ця економія варта того.

Поліетиленові пакети для продуктів

У розвинених країнах люди використовують близько 100 мільярдів поліетиленових пакетів щороку. І кожен такий пакет використовується у середньому не більше 12 хвилин: ми кладемо в нього продукти в магазині, а приходячи додому, як правило, викидаємо цю непотрібну упаковку.

Багаторазові сумки недорогі та зручні. Не забувайте брати їх із собою кожного разу, як йдете до продуктового магазину, аптеки або магазину одягу. Крім того, не забувайте регулярно їх прати, особливо ті, у яких зберігалися швидкопсувні продукти.

Поліетиленові пакети, які не можливо здати на переробку, можна використовувати повторно, — наприклад в якості контейнерів для сміття.

Читайте далі:

Відвідувачі супермаркету в Англії протестують проти непотрібної упаковки: акція Plastic Attack!

Чим замінити харчову плівку: 4 безпечних варіанти

Повітряні кулі — таке ж небезпечне сміття, як і пластикові пакети або конфетті

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...