• Переваги кросовера Audi SQ7

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 9 жовтня 2018 року

Простому мешканцю здасться, що спортивна версія кросовера Audi SQ7 нічим не відрізняється від звичайної, у всякому разі, зовні. Насправді, це не так. У автомобіля зовсім інша радіаторна решітка, поруч встановлено блок радара обслуговуючого опцію круїз-контроля, машина стала помітно нижчою, завдяки впровадженню нової конструкції адаптивної підвіски.

Вся оптика головного світла, навіть в базовій комплектації, виключно світлодіодна, гальмівні і колісні диски значно зросли в діаметрі, це необхідний захід, у зв'язку з тим, що збільшилося технічне навантаження. З боків, уздовж кузова машини можна бачити алюмінієві накладки, які свідчать про те, якої версії цей автомобіль.

Audi SQ7

Але головне досягнення розробників компанії, яке було з успіхом використано в цьому кросовері, це не дизайнерські покращення, а нова дизельна силова установка, яку до цього можна було спостерігати тільки в концептуальній версії машини. Такий мотор оснащується системою потрійного турбонаддува. Третя турбіна (СТО по обслуговуванню та ремонту автомобільних турбоагрегатів тут: http://birud.com/company/), будучи електричною, дозволяє уникнути утворенню турбоямам при різкому старті машини. Для її функціювання було створено окремий електричний ланцюг.

Силовий агрегат відрізняється непомірним потенціалом: крутний момент дорівнює 900 Hm, а потужність 435 сил, правда, в примірниках для нашого ринку вона знижена до 422 сил. Потужний мотор дозволяє автомобілю розігнатися до сотні за 4,8 сек, при цьому максимальна швидкість 250 км на годину, знову ж таки, цей показник обмежений електронікою.

SQ7

В автомобілі багато нових систем, з'явилися стабілізатори поперечної стійкості, як на носі, так і на кормі. Вони управляються електромотором, в залежності від вибору режиму руху. У компанії підкреслюють, що завдяки впровадженню технологічних інновацій, керованість кросовера практично не відрізняється від керованості спортивного хетчбека, і, що найцікавіше, ці заяви не безпідставні. Машина дійсно чудово маневрує, чітко реагує на рульове управління, і тримає заданий курс, як "влита".

У топової версії в салоні кросовера встановлене нове скошене по нижньому краю кермо, зручні профільовані сидіння, з масою індивідуальних налаштувань, приладова панель віртуальна, з можливістю перенастроювання графіки, в Audi це практикується не вперше. В обробці інтер'єру використана натуральна шкіра і карбон, додатковий регульований задній диференціал запропонований, як опція. В цілому, електроніки дуже багато, якщо звернути увагу на конфігуратор, можна навіть переналаштувати звук роботи двигуна.

Audi SQ7

В цілому, автомобіль заслуговує найвищої оцінки, при тому, що у нього є й інші переваги. Він економічний і, в базовій комплектації, порівняно недорогий. Звичайно ж, при установці додаткових опцій, а це станеться неминуче, вартість машини значно збільшиться. З прямих конкурентів на ринку у SQ7 є дуже гідний суперник, це Porsche Cayenne останнього покоління.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...