• Яким має бути спецодяг

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 20 вересня 2018 року

ⓅСпецодяг — поняття досить суб'єктивне і об'ємне, через те, що ця категорія включає робочі костюми, медичні халати, комплекти для поліцейських, пожежників, корпоративний одяг, оснащення співробітників різних міністерств, відомств, організацій. Якщо в комерційних «офісних» установах спецодяг є своєрідним обличчям бренду, то на будівництвах, в лікарнях або в місцях, пов'язаних з високою небезпекою, він грає роль захисної броні.

Спецодяг

Тому якість матеріалів і відмінне пошиття виробів — негласні показники надійної і довговічної «спецівки». Правда, не всі виробники працюють у суворій відповідності з нормами і правилами, чим ускладнюють вибір майбутніх власників і ставлять під сумнів їхню безпеку. Розберемося, який буває спецодяг на прикладі спецодягу від компанії “Сван” svan.com.ua, і який комплект краще вибрати.

Який буває спецодяг

  • Одяг для роботи на дорозі (дорожні робітники, співробітники автотранспортної інспекції). Вироби оснащені спеціальними світловідбиваючими (сигнальними) смужками, щоб людину було видно навіть вночі при світлі фар або під час сильного туману.
  • Медичні костюми, халати — виробляються з легкої тканини, мають дуже комфортний крій. Тканина відмінно вбирає різні рідини, гігієнічна, легко відпирається і зберігає свій зовнішній вигляд навіть після численних кип'ятінь.
  • Спецодяг для роботи в екстремальних умовах — високі, низькі температури. Спеціально для захисту від критичних температур, існує лінійка спецодягу, який оснащений численними клапанами проти потрапляння повітря, має кілька шарів, регулює теплообмін і не дає потрапити холодному/гарячому повітрю всередину. Найчастіше тканина для подібної «екіпіровки» запатентована і практично невідтворювальна. А продається такий спецодяг у вузькоспеціалізованих магазинах.
  • Каменярі, бетонярі, будівельники і навіть заводчани повинні носити на своїй роботі комфортний немаркий одяг, який не сковує рухи, є досить легкий, але виготовляється з тканини з хорошою щільністю, може похвалитися довговічністю.
  • Корпоративний одяг. Головне в корпоративному одязі — це стилістична підґрунтя. У подібних комплектах колір одягу ідентичний корпоративному стилю, а самі штани, сорочки мають лейбли компанії.

Спецодяг

Робочі костюми повинні містити кишені з хорошою місткістю, ґудзики (більшість комплектів рекомендовано оснащувати безвідмовними ґудзиками), не мати красивих декорацій, рюшик, що заважатимуть роботі.

Спецодяг — це окрема, незалежна ніша в текстильному бізнесі, тому вибір виробів повинен ґрунтуватися не тільки на актуальності фасону або особистих уподобаннях, а й на вимогах безпеки.

 робочі костюми

Робочі костюми: зручність і практичність у носінні

Робочі костюми — комплекти спецодягу, які включають куртку і штани — комбінезон, напівкомбінезон. Моделі мають немаркий, але у той же час стилістично «пізнаване» забарвлення, їх виготовляють з щільних тканин з особливим переплетенням волокон, а завдяки простому, вільному крою працівник завжди буде відчувати себе комфортно і зручно. Колір костюмів варіюється і залежить, в першу чергу, від корпоративних вимог і особливостей організації.

Так, працівник сфери охорони здоров'я найчастіше одягається в білу, зелену або рожеву уніформу, а для будівельників характерний робочий одяг темно-синього і навіть чорного кольору. Важлива особливість комплектів — це максимальна простота одягу, де продумана кожна деталь. Наприклад, в робочі костюми ніколи не вшивається блискавка, візуально чоловічі та жіночі моделі практично не відрізняються один від одного, якщо тільки розміром і кроєм, а переважна більшість комплектів шиється на замовлення. Замовлення надходять від великих і малих комерційних підприємств, які забезпечують працівника всім необхідним для комфортної і безпечної трудової діяльності.

 робочі костюми

Як купити і не обпектися

Професійні, якісні робочі костюми не можуть коштувати підозріло мало. Якщо ціна на куртку або комбінезон практично символічна, то виробник напевно використовує дешеві волокна і шиє «гнилими нитками».

Якість швів! Щоб комплект не рвався вже після першого прання необхідно перевірити якість ниток, якими зшивалися деталі і надійність самих швів.

Склад. Хороший костюм не завжди містить в собі тільки 100% бавовни. Склад тканини варіюється і може включати синтетичні нитки, які надають велику довговічність костюму.

Фірма — чим дорожче костюм, тим відоміша фірма. Золота середина — це великі вітчизняні виробники, які створюють свою продукцію на фабриках.

Купувати робочий костюм найкраще в спеціалізованих магазинах, а не на ринку. Так покупець убезпечить себе від підробки!

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...