• Цікаві факти про кардіган

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 24 жовтня 2018 року

Кардіган — це подовжена кофта на ґудзиках або з поясом. Від звичайного жакета відрізняється фасоном і використовуваним матеріалом, а від кофтинки — довжиною. Зараз пропонуються різноманітні моделі кардіганів. Вони мають різні стильові виконання, відрізняються кроєм та типом тканини. Вперше кардігани з'явилися у 18 столітті. Тоді їх носили військовослужбовці. Саме від командира на прізвище Кардіган пішла назва цього предмета гардероба.

Кардіган чоловічий

Історія моди кардігану

Кардігани були на піку популярності в 50-х роках минулого століття. У той час модниці гармонійно поєднували цю кофту-жакет з трикотажною кофтиною аналогічної фактури. У 70-х роках почали виробляти кардігани з тонких трикотажних тканин. У 90-х роках в тренді була багатошаровість, завдяки чому цей одяг знову став актуальним. Зараз він також користується попитом серед модниць. Наприклад, подовжені моделі відмінно поєднуються з сукнями, а укорочені — зі штанами або джинсами. Товсті кардігани ідеально підходять для прогулянок і проведення часу на природі, а тонкі — для роботи. Вибрати відповідну модель можна в розділі https:http://luzana-moda.com/catalog/kardigany/.

 на ґудзиках

моделі на ґудзиках

Про класичні моделі на ґудзиках

Традиційні кардігани на ґудзиках гармонійно поєднуються зі штанами, джинсами, приталеною сукнею, спідницею-олівцем. Невисоким дівчатам не рекомендується вибирати подовжені моделі, адже вони підкреслюють їх зріст. Найбільш поширеними є кардігани з V-подібним вирізом, але сучасні дизайнери пропонують моделі з круглим вирізом або коміром-стійкою.

Кардіган без застібки

Кардіган без застібки виконує роль накидки. Він красиво підходить до джинсів, штанів. Для створення такої моделі переважно використовується трикотаж грубої в'язки. Він надійно захищає тіло жінки від холоду і забезпечує їй максимальний комфорт.

Кардіган без застібки

Моделі з округлим низом

Така річ сподобається модницям, які віддають перевагу завуженим спідницям, джинсам-скінні. Вона виглядає стильно і привабливо.

кардіган

кардігани

Кардіган з хутром

Вироби, прикрашені хутром, слід носити холодної осінню. Вони можуть стати чудовою альтернативою пальто.

Чоловічі кардігани

Чоловічі кардігани

Як би це дивно не звучало, але такому одязі віддають перевагу не тільки леді, але і джентльмени. Вона відрізняються фасоном. Чоловічий кардіган це майже тепла кофта на ґудзиках. Він може мати різну довжину. Від звичайної кофти ця річ відрізняється текстурою, вона більш рихла і м'яка, але тепла.

Дуже красиво виглядають подовжені кардігани з ґудзиками на високих і худих чоловіках. Але це не означає, що від придбання такого оздоблення варто відмовитися низьким чоловікам з надмірною вагою. Якщо річ підібрана правильно, то вона не тільки буде виглядати стильно, але і прибере кілька зайвих кілограмів.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...