• Переваги професійної кавомашини

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 5 листопада 2018 року

Ранок багатьох людей починається з чашки ароматної кави, який бадьорить і дарує гарний настрій на цілий день. Цей чарівний напій здатний прогнати дрімоту і налаштувати на робочий лад. Спеціальне обладнання для приготування справжньої кави — знахідка для кав'ярень і ресторанів. Вишукані та класичні напої, приготовані завдяки апарату, гарантують стабільний потік клієнтів. Ми з'ясували, саме якій професійній кавомашині віддати перевагу.

кавові зерна

Професійні кавомашини: особливості

Професійна кавоварка — пристрій, який широко використовується в кафе, барах, кав'ярнях і ресторанах. Вона призначена для приготування кави та напоїв на основі еспресо: капучіно, лате, лате макіато та ін. Від побутової професійної кавоварки відрізняється потужністю, продуктивністю, дизайном і ціною. Їх основні відмінності полягають в наступних моментах:

  • Великий обсяг контейнера для рідини і відходів. Тому агрегати здатні готувати від 30-50 чашок напою на добу.
  • Висока швидкість приготування. Дозволяє обслужити велику кількість людей за невеликий період часу.
  • Широка функціональність. Пропонує безліч варіантів кавових напоїв.

Як правило, професійна кавоварка працює з меленою і зерновою кавою. Для зручності управління передбачений дисплей. Такі моделі оснащуються фільтром для води, таймером, а також мають програми, які дозволяють контролювати ступінь помолу, міцність напою і розміру порцій.

кавова машина

професійна кавова машина

Кавові автоматичні і напівавтоматичні

Перші припускають повну автоматизацію процесу, другі вимагають введення ключових параметрів вручну. Щоб працювати з напівавтоматичною моделлю, барист повинен мати певні навички. Приготування кави на автоматичній кавомашині відбувається одним натисканням кнопки.

Для того, щоб кавомашина слугувала довго, потрібно її регулярно обслуговувати: почистити машину від накипу, жирових відкладень та інших забруднень можна тут. До сервісу також входить заміна або чистка фільтрів. Якщо це робити вчасно, то в майбутньому ремонт машині не знадобиться.

чашка кави

Найбільш популярний виробник професійних кавоварок, на які варто звернути увагу — Saeco.

Перша кавоварка «Саєко» з'явилася у80-х роках минулого століття. Преміальну якість матеріалів, надійні комплектуючі, вражаючі функціональні можливості — агрегати італійської торгової марки відразу завоювали авторитет на ринку. Зручний заварний механізм та інтуїтивно зрозуміла панель управління забезпечують максимальну зручність в процесі експлуатації.

Зовнішній вигляд — ще одна перевага апаратів. Над дизайном кавоварок працює команда професіоналів BMW Group. Тому пристрій стане стильним доповненням до інтер'єру закладу.

Вибираючи професійне обладнання для приготування кави, звертайте увагу на технічні характеристики, опис виробника і реальні відгуки покупців.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...