• Чому IP домофон кращий за традиційний

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 19 листопада 2018 року

Домофона система обмеження доступу представлена у великій різноманітності моделей. IP домофон має можливість віддаленого доступу управління через смартфон абонента, на додаток до традиційних функцій. Зв'язок здійснюється по SIP-протоколу передачі мультимедійної інформації відео та звуку. Таким чином, можна отримувати відомості про відвідувачів, перебуваючи поза домом.

Якщо у вас виникли труднощі з вибором IP домофона, то радимо звернутися до професіоналів Dahua Technology https://dahua-technology.com.ua/domofony/, які вам допоможуть зробити правильний вибір.

Домофона система

Принцип роботи IP домофона

З'явилися відеодомофони відносно нещодавно, удосконаливши принцип роботи аналогових цифрових пристроїв. Сигнал з IP відеокамери відправляється на внутрішню панель із монітором, розташовану в будинку абонента. Також це дає можливість віддаленого перегляду, наприклад, з телефону. У цьому випадку сигнал транслюється на смартфон абонента, і йому не потрібно підходити до панелі біля дверей, щоб відповісти гостю.

Такі домофони оснащені додатковим програмним забезпеченням для телефонів і персональних комп'ютерів, що дозволяють управляти замком вхідних дверей з будь-якої точки будівлі. Так можна відкрити гостю двері, через інтернет з телефону.

IP домофон

Сфери застосування IP домофонів

Сфера застосування IP камери відеоспостереження відрізняється від традиційної. Тут необхідна розгорнута локальна мережа Ethernet, до якої підключається система домофона.

Крім того, IP домофон дозволяє обмежити рівень допуску до виконавчого обладнання. Тому краще всього ставити його в офісних будівлях, приватних котеджах і багатоповерхових новобудовах.

Крім сфери застосування відрізняється і функціональність. Можливості IP домофона значно ширші. Пристрій може підключатися до Wi-FI для подачі тривожного сигналу, система відеоспостереження спочатку йде зі звуком. У функціонал також реалізована можливість створення відеоконференції.

IP домофон

Переваги і недоліки

Незаперечна перевага IP домофона в його широких функціях і зручність використання. Застосування сучасних інтернет технологій дозволяє прискорити настройку системи — досить просто завантажити програму.

Перевагою є також і можливість інтегрування з іншими системами, використовуваними в будинку: від управління світлом до кондиціонера. Підключення до локальної мережі будинку через домофон дозволить навіть на роботі відстежити не вимкнене світло, і відключити його віддалено.

Локальна мережа легко налаштовується під внутрішню будинкову систему зв'язку з постом охорони і консьєржем.

Безумовно до недоліків варто віднести високу вартість обладнання і можливі програмні збої. Також система підтримує роботу тільки з цифровим обладнанням, інтеграція в мережу аналогових пристроїв вимагає додаткових перехідників.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...