• Критерії правильного вибору дитячого одягу

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 20 листопада 2018 року

Вибирати дитячий одяг потрібно набагато ретельніше, ніж одяг для дорослих. Багато батьків роблять велику помилку, підбираючи гардероб для малюків виключно за зовнішніми критеріями. Але ж набагато більше значення має якість матеріалу і пошиття, зручність і функціональність одягу, ніж його зовнішня привабливість. Особливо це важливо тоді, коли ви купуєте дитячий одяг.

В інтернет-магазині дитячого одягу L`CarouseL можна за досить доступними цінами придбати одяг від відомих товаровиробників. Цей інтернет-магазин має в своєму розпорядженні великий асортимент трикотажних речей для дітей будь-якого віку.

новороджена дитина

дитячий одяг

Тканина для пошиття дитячого одягу повинна бути тільки натуральною, адже непоодинокі випадки появи алергії у дітей на синтетику. Крім того, синтетика погано пропускає повітря і провокує надмірне виділення поту, в цілому дуже погано впливаючи на шкіру дитини.

Дуже важливий крій одягу і його форма. На ньому не повинно бути занадто багато непотрібних і громіздких елементів, які будуть заважати руху активної дитини. Бретельки і застібки повинні бути м'якими – так вони не завдаватимуть дискомфорт і не будуть натирати шкіру. На одязі для немовлят не повинно бути тугих гумок, великих ґудзиків і тим більше блискавок. Ніколи не економте на дитячому одязі, адже його якість має величезне значення для самопочуття і здоров'я вашого малюка.

дитячий одяг

Практичність і зносостійкість

Сумлінні виробники дитячого одягу використовують для пошиття тільки якісні матеріали, так що такий одяг буде найбільш практичним для непосидючої дитини. Якісні вироби не втратять свій привабливий зовнішній вигляд навіть після багатьох циклів прання.

зносостійкий дитячий одяг

Уникайте тих предметів дитячого гардеробу, на яких дуже погано пришиті ґудзики, застібки, бантики і шнурочки – усе це буде тільки заважати дитині, а зовсім маленькі діти можуть навіть ненароком проковтнути ґудзик або дрібну декоративну вставку. Найкраще дітям підходять зручні, практичні і приємні для шкіри трикотажні вироби – в них ваше чадо буде завжди відчувати себе вільно і комфортно.

практичний дитячий одяг

стильний дитячий одяг

Наскільки важливий розмір?

Усі малюки ростуть дуже швидко, тому вибирати розмір одягу для них потрібно дуже уважно. Головне – це стежити за тим, щоб предмети дитячого гардеробу не були надто тісними для дитини. Особливо це стосується зимових курточок, комбінезонів і пальто, які краще всього вибирати на розмір більше – адже за кілька осінніх і зимових місяців дитина може значно додати в зрості і вазі.

Батькам важливо пам'ятати, що дитячий одяг має бути не тільки практичним і зручним, так і красивим. Купуючи дитині стильний одяг, ви тим самим сприяєте формуванню у неї гарного смаку, що в підсумку вплине на становлення особистості вашого малюка в майбутньому.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...