• Світильники з дерева в різних інтер'єрах

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  Четвер, 22 листопада 2018 року

Дерев'яні люстри - відмінне рішення для сучасного інтер'єру. Саме деталі з дерева дозволяють кімнаті дихати і наповнюють навколишній простір теплом, світлом та затишком.

Світильники з дерева в домашньому декорі можна розглянути як натуральний акцент.

Дерев'яні люстри

Найчастіше дизайнери використовують їх в стилях:

 • Східний. Простота і мінімалізм, відсутність химерності і надмірних елементів декору вироби дозволяють створювати стриманий монохромний інтер'єр. Особливо добре підходять люстри з темного дерева, які можуть бути доповнені матовим склом, бамбуком або тканиною. На сайті компанії "Эй Дж. Эй Трэйдінг Україна" можна знайти вологостійкій і екологічно чистий клей для дерева, який ідеально підходить для структурного склеювання дерев'яних елементів тощо.

Дерев'яна люстра

 • Сільські стилі. Напрями Для декорування приміщень кантрі, шале, прованс, давньоруський, «мисливський будиночок» передбачає використання екологічних і природних матеріалів, до яких відносяться дерев'яні поличні і настінні світильники. В основному тут застосовуються великі і фактурні деталі. Дизайнери допускають використання грубих елементів, дотримуючись принципа чим простіше, тим краще. Таким чином світильники під старовину і вироби ручної роботи стануть ідеальним доповненням «сільських» стилів.

Дерев'яні люстри

 • Мінімалізм. Дерев'яна гладка основа круглої або прямокутної форми стане ідеальним доповненням для нехитрого і лаконічного стилю, що вказує на важливість геометрії і спокою.

Дерев'яні люстри

 • Лофт. В даному стилі дерев'яні світильники швидше виконують декоративну функцію, створюючи ексклюзивний і неповторний стиль.

люстра із дерева

Переваги і недоліки дерев'яних люстр

Дерев'яна люстра в декоруванні домашнього простору має переваги і недоліки. До позитивних можна віднести:

 • незалежно від моди і впливу тенденцій дерево і дерев'яні вироби завжди залишаються актуальними;
 • структура деревини здатна вбирати неприємні запахи, а деталі з деяких хвойних порід можуть зіграти роль природного ароматизатора;
 • люстра з дерева підходить до будь-якого функціонального приміщення: вітальні, дитячій, передпокою і спальні;
 • оригінальність виробу обумовлена ​​частково виробленої ручної роботи;
 • вироби мають гарний і багатий зовнішній вигляд.

Серед недоліків можна відзначити, що деревина є пожежонебезпечним виробом, а при недотриманні правил експлуатації схильна до впливу вологи, частому перепаду температур і негативному впливу комах. При виготовленні сучасних виробів виробники використовують спеціальні просочення і покриття, здатні звести дані моменти до мінімуму.

Світильник дерев'яний: різноманітність форм і розмірів

Головна особливість використання люстри - підбирати кольори і фактури деревини під меблі, двері та інші декоративні елементи з дерева, які вже присутні в приміщенні. Також на підбір форми і розміру впливає функціональне призначення приміщення.

Завдяки гнучкості і піддатливості матеріалу світильник дерев'яний може мати різні форми і розміри від круглих, овальних і квадратних, до плоских і об'ємних. Найчастіше дизайнери надають люстрам хитромудрі форми: якоря, кулі, квіти.

Розміри можуть бути різноманітні, тут необхідно враховувати висоту полотна, площу і стиль приміщення.

Стельова дерев'яна люстра - це елемент, що проходить крізь століття, здатний доповнити будь-який інтер'єр. Вибираючи люстру, не відмовляйте собі в задоволенні наповнити будинок природним духом, спокоєм і романтикою.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...