• 5 головних інструментів інтернет-маркетингу: їх переваги і недоліки

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  Четвер, 22 листопада 2018 року

Реклама двигун торгівлі. Популяризація онлайн-бізнесу змусила кмітливих підприємців шукати більш ефективні способи просування свого продукту або послуг. Офлайн-реклама - минуле століття. Сьогодні в перспективі інтернет-маркетинг, який дозволяє отримати необхідний ефект від потенційної аудиторії для ресурсу . Але якому способу просування продукції віддати перевагу? Адже існує безліч різних інструментів. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші види інтернет-маркетингу, їх переваги і недоліки.

план дій

Розрізняють 5 головних інструментів маркетингу в мережі:

 •     пошукова оптимізація (СЕО);
 •     вірусний маркетинг;
 •     медійна реклама;
 •     SMO, SMM;
 •     контекстна реклама.

Кожен варіант характеризується своїми специфічними особливостями, що важливо враховувати при виборі того чи іншого засобу. Також не варто забувати про недоліки, яких не позбавлений жоден інструмент.

маркетинг

SЕО-оптимізація

Цей вид інтернет-маркетингу спрямований на просування веб-сайту в ТОП пошуковій видачі згідно конкретним ключовим словосполученням. Оптимізація SEO має безліч плюсів, в числі яких велика клікабельність, незначні витрати на послуги, збільшення конверсії і зниження негативного рекламного ефекту. До мінусів можна віднести досить тривалий період досягнення ефекту і необхідність коригування контенту веб-ресурсу згідно з алгоритмом пошукових систем.

Варто пам'ятати, що послуги інтернет-маркетингу краще замовити у фахівців, наприклад у компанії Webakula https://webakula.ua/service/seo/. Вони постійно стежать за зміною алгоритмів пошукових систем і завжди обізнані в актуальній тенденції SЕО-оптимізації.

Вірусний маркетинг

Являє собою комплекс заходів в рекламній кампанії, коли цільова аудиторія в той же самий час стає і переносником цієї реклами в своєму оточенні. Серед переваг інструмента варто відзначити:

 •     оперативність розробки;
 •     простоту розміщення;
 •     підвищений ступінь довіри користувачів.

Зрозуміло, ефект від такої реклами тимчасовий. До того ж неможливо контролювати думку, яка формується про продукт чи послугу. Але переваги переважають над цим недоліком, тому вірусний маркетинг можна назвати досить ефективним.

Медійна реклама

Ґрунтується на створенні рекламних повідомлень у вигляді анімованих або статичних зображень, які розміщуються на сторінках різноманітних популярних ресурсів. Переваги медійної реклами полягають в хорошому запам'ятовуванні банерів, охопленні великої кількості цільової аудиторії і, найголовніше - формування попиту на продукцію або послуги. Вартість такого інструменту досить висока, але інвестиції повністю виправдовуються ефективністю.

SMO і SMM

Просування в соціальних мережах також вважається досить ефективним рекламним інструментом. SMO відноситься до внутрішньої оптимізації ресурсу для різних видів соціальних мереж, коли SMM використовують для просування веб-сайту, продукції або послуги як такої. Застосування цього виду інтернет-маркетингу передбачає наявність хорошого і цікавого для відвідувачів контенту. Тільки в такому випадку він зможе викликати бажання голосувати, обговорювати і проводити на сайті інші дії.

Просування в соц мережах

Контекстна реклама

Інструмент інтернет-маркетингу, який передбачає розміщення банерів або оголошень, які вспливають під пошуковим рядком або праворуч від видачі результатів пошукової системи.

Плюси контекстної реклами очевидні:

 •     пряме звернення до користувачів;
 •     відсутність необхідності оптимізації ресурсу;
 •     можливість визначення конкретного бюджету.

Згідно з даними, кількість кліків по оголошенню досить невелике. Але в будь-якому випадку інструмент дає хороший ефект.

Висновки

Не можна однозначно сказати, яка реклама буде більш ефективною, тому довірити питання реалізації засобів інтернет-маркетингу краще фахівцям. Вони визначать найбільш оптимальний варіант для того чи іншого ресурсу, щоб гарантувати хороший результат.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...