ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Як відрізнити оригінальні запчастини Mitsubishi від підробки

Велика Епоха

Автомобільна продукція японського концерну Mitsubishi давно і міцно завоювала світову популярність завдяки поєднанню високої якості і багатих функціональних можливостей.

Mitsubishi
Mitsubishi

На жаль, поки не винайшли вічних автомобілів, а отже навіть найкращим представникам автоіндустрії потрібне технічне обслуговування та ремонт по заміні зношених деталей. Тому, власникам авто регулярно потрібні запчастини.

Знайти необхідні запасні частини в наш час можна кількома шляхами. Можна звернутися до офіційного сервісного центру, спеціалізованого магазину або пошукати б/у деталь. Наприклад, можна замовити на Mitsubishi Colt у магазині запчастин https://leoparts.com.ua Leoparts. У каталозі ви знайдете запчастини, які очікуються на складі або вже є в наявності.

Безумовно, найбільш якісні запчастини Mitsubishi, які прослужать максимальний термін, — це деталі, випущені безпосередньо автовиробником на власному виробництві або комплектуючі, які виготовляють незалежні постачальники для установки в оригінальні автомобілі на конвеєрі.

зчеплення
зчеплення

Критерії вибору запчастин

Знайти такі деталі на території нашої країни вийде далеко не завжди, оскільки ціна на них відчутно вища, ніж на аналоги, які не мають сертифікатів і схвалення виробника авто.

Купити оригінальні фільтри (масляний, салонний, повітряний) або гальмівні колодки можна тільки після тривалого пошуку, оскільки ринок наповнений не тільки сумісними більш дешевими аналогами, але і відвертими підробками.

Відрізнити оригінал від підробки допоможе ряд порад від досвідчених постачальників запчастин. При виборі опори двигуна варто знати, що оригінальна запчастина ніколи не поставляється в коробці. Найчастіше вона упакована в пакет або продається без упаковки. Стікер з маркуванням клеїться на металеву частину опори або лише, іноді, на пакет.

запчастини
запчастини

Стікери на оригінальних деталях містять захисні зображення або водяні знаки. Такі зображення видно тільки під певним кутом або при освітленні УФ-лампою. Стікери на підроблених деталях з Китаю містять надруковану звичайним способом імітацію захисних знаків, яку видно під будь-яким кутом зору.

Форма етикетки у оригіналу і підробки також може відрізнятися. Оригінальна наклейка має прямокутну форму з рівними кутами, а кути підробленого стікера часто бувають округлими.

Вартість підробки найчастіше істотно нижча, ніж ціна на оригінальну деталь. Якщо пропонована запчастина вселяє підозри — рекомендується уважно порівняти не тільки відповідність маркувань на стікері оригінальної запчастини і запропонованої заміни, а й звернути увагу на шрифт і спосіб нанесення інформації на наклейці.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.