• Тонкощі вибору автомобільних коліс і шин

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 1 грудня 2018 року

Багато автомобілістів, зіткнувшись із необхідністю заміни коліс і шин для свого транспорту, вибирають такі колеса, які за розміром набагато перевершують ті, якими оснащується конкретна модель автомобіля на заводі. Такі "удосконалення" робляться для того, щоб поліпшити зовнішній вигляд автомобіля, проте дуже часто установка великих коліс може мати дуже негативні наслідки. Справа в тому, що керованість автомобіля на занадто великих колесах може різко погіршитися, що неминуче призведе до виникнення небезпечних ситуацій на дорозі. Самостійна установка великих коліс також може спричинити за собою появу проблем з автоінспекцією, аж до анулювання реєстрації вашого авто.

В інтернет магазині "АСВА" https://asva.ua/catalog/by_size/?season=6 представлені тільки якісні автошини від найкращих брендів Європи та України.

летняя шина

Якщо ви відчуваєте певні труднощі у виборі шин для свого автомобіля, ви завжди можете звернутися у той магазин, де вам не лише продадуть шини, але і допоможуть їх вибрати. Пам'ятайте, що купувати зимові та літні шини на авто потрібно тільки в тих магазинах, які вже встигли заслужити гарну репутацію серед автомобілістів країни. При покупці ж шин на ринку або з рук ви сильно ризикуєте отримати неякісний товар.

шиномонтаж

Важливість своєчасної заміни шин і правильного догляду за ними

Кожен водій повинен постійно стежити за станом шин свого автомобіля і при виявленні ознак зносу "гуми" відразу ж міняти її. На жаль, багато водіїв нехтують регулярним оглядом шин і роблять їх заміну тільки тоді, коли керованість автомобіля через повний знос протектора вже помітно погіршилася.

Також автомобілісту варто регулярно перевіряти тиск всередині кожної шини, адже його рівень безпосередньо впливає на керованість автомобіля і швидкість зносу шин. Для точного визначення тиску вам варто мати надійно працюючий манометром, який повинен бути завжди у вас під рукою.

Якісні шини здатні витримувати значні навантаження, яких не уникнути під час щоденної їзди на автомобілі. Тому при покупці нових шин довіряйте тільки продукції відомих виробників, дійсні характеристики яких будуть точно збігатися з заявленими. Але навіть найякіснішу шину краще не використовувати зовсім, якщо її вік становить більше 6-ти років. Занадто стара шина може в будь-який момент підвести вас на дорозі, а такий ризик є неприпустимим для будь-якого водія.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...