• Як розблокувати iPhone, якщо забув пароль або телефон заблокований?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 21 листопада 2018 року

Введення неправильного пароля призводить до деактивації апарату, про що він повідомить у відповідному повідомленні на екрані. Щоб розблокувати айфон через iCloud або iTunes, не потрібно ні спеціальних навичок, ні професійної техніки. Разом з тим, є кілька умов, без дотримання яких скористатися сервісами корпорації Apple не вийде. Окремої уваги потребує збереження інформації користувача на смартфоні. Справа в тому, що для відновлення роботи пристрою потрібно провести скидання настройок і видалити дані.

Apple

Якщо Ви не робите резервних копій, то інформація буде видалена безповоротно. Також деякі труднощі очікують користувачів смартфона з Jailbreak. Отже, безкоштовні поради, як повернути до життя деактивованого помічника.

як розблокувати iPhone

Наскільки просто розблокувати iPhone 5 або 5s?

Переконливе прохання до всіх щасливих власників техніки каліфорнійської корпорації: коли девайс перестає нормально функціонувати і офіційні додатки безсилі — ні в якому разі не займайтеся «самолікуванням». Йдеться, як про самостійний ремонт на кухні, так і про скачування сумнівних програм. Ви реально заощадите час і гроші, а також продовжите життя гаджету iOS 5, 5s і наступних версій, звернувшись до сервісного центру https://pixellab.com.ua/apple "PixelLab Service".

розблокування iPhone

Що робити, коли айфон 5S заблокований неправильним введенням пароля?

Спосіб перший: розблокувати айфон 5S або 4S за допомогою персонального комп'ютера і додатка iTunes. Тут 2 варіанти. В першому у Вас немає ніяких проблем із підключенням телефону і його завантаженням. У такому випадку потрібно зробити наступне: на ПК відкрити в програмі розділ «Пристрої» і вибрати телефон, розгорнути вкладку «Огляд» і клікнути по опції «Відновити». При проблемах із зазначеним методом, доведеться скинути налаштування до початкової версії виробника. У режимі DFU затисніть клавіші Home і Power, а потім на комп'ютері в програмі виберіть опцію «Відновити».

Спосіб другий: як розблокувати заблокований айфон, якщо забув пароль — це iCloud. Зверніть увагу, він дійсний тільки для власників девайса з активованою функцією «Знайти iPhone». У цьому додатку «Хмара» гаджет позначений зеленим символом зі статусом online.

Подальші дії припускають алгоритм:

  • в меню вибрати опцію «Стерти»;
  • підтвердити вибір, ще раз натиснувши на кнопку;
  • ідентифікуватися на Apple ID;
  • клікнути «Готово».

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...