• Mitsubishi Pajero Sport реанімує своє звання позашляховика

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 13 листопада 2017 року

ⓅЗ моменту появи у 1996 р. позашляховик Паджеро Спорт не користувався значним попитом серед автомобілістів. Будучи створеним на базі пікапу L200, він не пропонував ринку чогось нового та ексклюзивного. По великому рахунку, це був той же L200, проте у кузові універсал.

А ті хто розраховували на екстраординарні прохідні можливості, проводячи паралелі із легендарним Pajero, були дещо розчаровані. Адже ходові якості цих двох авто значно відрізняються. Pajero Sport відмінно проявляє себе на дорогах загального призначення.

Його двигуни генерують більше обертів, забезпечуючи динамічну та жваву їзду, а продумана підвіска ретельно поглинає нерівності дороги. Звичайно, маючи традиційну рамну конструкцію він не боїться і бездоріжжя, проте це не його стихія.

Кілька проведених рестайлингів та випуск 2-го покоління не привели до буму у продажах Паджеро Спорт. Тому виробник особливо відповідально підійшов до питання дизайну та оснащення 3-ї генерації. До речі вона була представлена на українському ринку у середині минулого року. З появою модернізованого авто, продажі Pajero Sport почали рости. Як свідчить статистика від АвтоМото, за січень-листопад 2017 р. було продано майже на 15% більше авто порівняно із аналогічним періодом 2016 р.

Із оглядом тест-драйву оновленого Паджеро Спорт ви можете детально ознайомитись на сайті джерела automoto.ua, ми ж наголосимо на ключових моментах. Першими кидаються в очі зміни ексрер’єру, продиктовані новим фірмовим стилем Dynamic Shield. Pajero Sport став на 90 мм вищим від попередника та отримав візуально міцніший бампер.

Також збільшені його прохідні можливості за рахунок застосування фірмової системи Super Select 4WD, яка дозволяє активовувати передній або повний привід, підключати міжосьове блокування та блокування з понижуючою передачею. Крім цього, Паджеро Спорт вперше пропонує Off-road Mode, який передбачає чотири режими руху: гравій, бруд/сніг, пісок і камінь.

Одночасно розширений перелік активних функцій безпеки цього автомобіля, завдяки чому він отримав найвищі бали на австралійських краш-тестах.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...