• Правильна економія на будівельних матеріалах

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 28 листопада 2018 року

Як зекономити на ремонті?

Будівництво та ремонт — дорога примха. Який би кошторис ви не склали перед початком робіт, фактична його вартість в будь-якому випадку буде в два рази вищою. Тому не дивно, що власники квартир, будинків і ділянок під будівництво прагнуть заощадити на матеріалах. Однак скорочувати бюджет треба з обережністю, інакше економія обернеться проти вас, і доведеться на власному досвіді дізнатися, чому приказка запевняє, ніби скупий платить двічі.

Будівництво та ремонт

Будівництво

Чому не можна вибирати найдешевші матеріали

Є перевірені, надійні бренди будматеріалів — їх часто рекомендують досвідчені підрядники, архітектори і дизайнери інтер'єрів. Однак такі матеріали зазвичай не належать до найдоступнішого цінового сегменту. У прагненні скоротити витрати на ремонт, багато хто вибирає найбільш дешеві будматеріали з усіх, що є на ринку, і в підсумку мають:

  • Низькоякісну сировину, з якою неможливо зробити ремонт сумлінно
  • Товари від сумнівних виробників, які не відповідають стандартам
  • Матеріали, які псуються через пару місяців після закінчення ремонту.

Підібрати якісні, нехай і недорогі матеріали однозначно вигідніше, ніж купити найдешевші, а потім переробляти весь ремонт повністю або через пару місяців заново робити чистову обробку стін, підлоги або стелі. Тому не нехтуйте якістю матеріалів: запитуйте сертифікати, уточнюйте умови їх зберігання, наводьте довідки про виробника.

будматеріали

Чому не варто надто довіряти ринкам і складам

Купити матеріали на ринку зазвичай дешевше, ніж скористатися послугами будівельного гіпермаркету. Багато складів також пропонують знижені ціни на певні категорії будівельних матеріалів. Але купувати будматеріали на ринку ризиковано: ви не можете бути впевнені, що продавець дотримувався умов зберігання, як не можете бути впевненими, що зможете обміняти товар, якщо він виявиться неякісним. Від умов зберігання залежить надійність і довговічність сировини, порушення передбачених виробником умов може зіпсувати найкращі будматеріали, тому на допомогу вам прийде будівельний порадник https://stroykonsultant.com.ua/, який не тільки проконсультує, порадить, і запропонує найкращу ціну на ринку, але й надасть усі сертифікати якості товару.

будматеріали

Чому потрібно порівнювати ціни

Порада вибирати товари відомих, перевірених марок, на перший погляд, погано поєднується з економією. Але це не так. На товари популярних виробників теж даються знижки, вони беруть участь в акціях, урешті-решт, магазини роблять різну націнку. І ви без зусиль знайдете найвигіднішу пропозицію на ринку, якщо перед покупкою спробуєте порівняти вартість будматеріалів у різних магазинах. Для цього не обов'язково об'їжджати всі гіпермаркети, досить порівняти ціни на будівельні матеріали через спеціальні онлайн-сервіси.

Ви також можете скоротити витрати, якщо знайдете досвідчених підрядників або проконсультуєтеся з архітекторами. Фахівці зазвичай знають, як можна скоротити вартість проекту без втрати якості, а крім того, можуть підказати, яка з ваших ідей для обробки обійдеться дуже дорого, а яку можна реалізувати без зайвих витрат. Правда, наймані фахівці, яких ви бачите в перший раз, погано підходять на роль порадників. Потрібно шукати підрядників серед знайомих або тих спеціалістів, результати роботи яких ви вже бачили на власні очі.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...