• Що потрібно знати перед відправкою дитини в санаторій або пансіонат?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 5 грудня 2018 року

Перспективою відправки дитини на оздоровлення в санаторій або пансіонат, напевно, можна зацікавити будь-яких батьків. Сучасні пансіонати для відпочинку з дітьми пропонують відмінні умови для проживання і безліч різних оздоровчих програм. Але якщо ви хочете як слід відпочити і поправити здоров'я своєї дитини, обираючи дитячий табір,то підготовку до такої поїздки потрібно почати заздалегідь.

дитячий табір

Найпростіше купити путівку в санаторій або пансіонат. У тому випадку, якщо ви не обмежені в коштах, перед вами і вашими дітьми можуть відкритися найширші можливості для відпочинку й оздоровлення. Купуючи путівку, ви вже точно знаєте, які умови вас чекатимуть у санаторії, де вам доведеться проживати, чим харчуватися і які оздоровчі процедури ви будете проходити. Єдиним (але дуже важливим) недоліком таких путівок є їх висока вартість, яка відлякує багатьох потенційних покупців. Як правило, люди із середнім рівнем доходу вважають за краще задовольнятися варіантами відпочинку та оздоровлення дешево і як найпростіше.

дитячий санаторій

Доступний відпочинок і оздоровлення

Якщо ви з тієї чи іншої причини не можете дозволити собі купівлю дорогої путівки, спробуйте влаштувати собі і своїй родині "бюджетний відпочинок".

Якщо обоє батьків мають постійне місце роботи, а також мають медичні показання для санаторного лікування своєї дитини, то вони мають повне право на отримання путівки від профспілки. Звертатися за отриманням такої путівки потрібно заздалегідь, оскільки спеціальній комісії потрібен час, щоб прийняти рішення по кожному окремому зверненню. Такими путівками дуже часто користуються державні службовці, досить невелика заробітна плата яких не дає можливості купити дорогу путівку.

відпочинок

Звичайно ж, по можливості найкраще отримати безкоштовну путівку, наявність якої дозволить батькам дитини уникнути значних витрат. Однак отримати її буде досить складно, бо якщо дитина страждає від будь-якого хронічного захворювання, то вона обов'язково повинна стояти на обліку в поліклініці. Для отримання безкоштовної путівки батькам потрібно буде написати заяву головному лікарю поліклініки, який і прийме рішення про її надання. Батькам дитини потрібно пам'ятати, що подавати таку заяву можна тільки до певного терміну, тому складати її потрібно перед настанням відпустки.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...