• Тонкощі які потрібно знати про суші та роли

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 26 листопада 2018 року

Суші і роли є одними з найбільш чудових страв у японській кулінарії, адже не дарма вони так швидко поширилися по всьому світу. І хоча зовні суші і роли можуть здатися досить простими і елементарними у приготуванні, насправді ж приготування цих страв приховує в собі чимало цікавого.

Суші і роли

Тонкощі приготування

Справжнім майстром з приготування суші може вважатися тільки той кухар, який пройшов 10-тирічну практику і освоїв усі тонкощі цієї нелегкої справи. На такому поважному майстрі лежить велика відповідальність. Адже він повинен завжди стежити за свіжістю всіх інгредієнтів для суші, а також віртуозно володіти всілякими кухонними інструментами, використовуваними під час готування. До речі, ножі для суші в ідеалі заточуються щодня, адже в іншому випадку буде неможливо ні акуратно розрізати найсвіжішу рибу, ні зробити рівні і красиві роли.

приготування суші

Щоб спробувати дійсно смачні суші, вам зовсім не потрібно летіти до далекої Японії. Доставка суші у Львові від Moyogi швидко доставить велику порцію улюбленої страви у будь-який куточок міста. Для її приготування використовується тільки свіжа добірна риба. Кожен клієнт завжди може скористатися гнучкою системою знижок або взяти участь в одній з організовуваних "Moyogi" акцій, а також отримати швидку доставку суші прямо до будинку або офісу.

суші

Як правильно їсти суші?

Якщо для того, щоб з'їсти рол, ви берете традиційні палички, то, швидше за все, насмішив справжнього японця. Адже в Японії роли прийнято їсти тільки руками. При цьому не варто занадто налягати на соєвий соус. По-перше, цим ви переб'єте смак страви, а по-друге, можете образити кухаря, натякнувши йому, що риба недостатньо свіжа і смачна.

Що стосується маринованого імбиру, то його скибочки потрібно їсти тільки після ролів. Так ви зможете освіжити свої смакові рецептори і краще відчуєте смак наступного ролу.

рол

Васабі слід акуратно намазати на рол за допомогою палички. Змішування васабі з соєвим соусом в Японії вважається поганим тоном. Спочатку цю гостру приправу почали використовувати для того, щоб убити шкідливі мікроорганізми і паразитів, які можуть бути в сирій рибі. Справжній васабі коштує досить дорого, тому в більшості сучасних ресторанів за межами Японії до суші подають його замінник на основі хрону.

Знаючи деякі тонкощі приготування і поїдання суші, ви зможете не тільки гідно оцінити старання майстрів, а й сповна насолодитися багатогранним смаком цього популярного східного блюда.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...