ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Кінцева мета комунізму. Розділ про Китай (Висновок)

Велика Епоха
Кінцева мета комунізму. Розділ про Китай (Висновок)

Від авторів книги «Дев'ять коментарів про комуністичну партію»

Передмова
Частина 1. Центральна країна і культура, передана Богами
Частина 2. Задум червоного диявола про знищення людства
Частина 3. Насильство і вбивства. Зло пронизує усю Піднебесну
Частина 4. Злий дух комунізму без втоми губить людей
Частина 5. Злий дух захопив трон. Культура знаходиться в занепаді
Частина 6. Створити державу на основі ненависті
Заключна частина. Кінцева мета комунізму. Розділ про Китай

Висновок

П’ятитисячолітня драма добігає кінця, й людство вже наближається до самого останнього вирішального моменту. У цей період часу злий дух комунізму створив у людському світі хаос і безлад, що стало причиною безпрецедентного лиха в історії людства. Крім того, що компартія безпосередньо убила понад 100 мільйонів чоловік, комуністична ідеологія поширилася по усій Земній кулі. Чинники комунізму наводнили увесь світ. В результаті серця людей тепер контролює диявол, люди відторгають Бога і виступають проти нього. Через це вони втратять останній шанс бути врятованими Богом.

Бог хоче врятувати людей, а зла примара комунізму хоче знищити їх. Нинішній історичний момент є украй серйозним, оскільки він пов’язаний з виживанням людської цивілізації й долею людства. У цей період одночасно існують і криза, і надія. Але людям, які перебувають в омиленні, важко відразу розібратися в цьому.

Як неодноразово говорилося в цій книзі, суттю комунізму є злий дух, який складається з ненависті й різних видів зіпсованої матерії низьких рівнів. Насправді, це змія. У більш поверхневому просторі це червоний дракон. З ненависті він убив понад 100 мільйонів чоловік і зруйнував багатотисячолітню блискучу цивілізацію. З ненависті він безцеремонно псує людську мораль, відводя людей все далі від Бога та змушуючи їх зраджувати Бога. Таким чином він хоче досягти своєї кінцевої мети — знищення людства.

Причина, по якій на поверхні зло може лютувати впродовж якогось часу, полягає в тому, що багато людей далеко відійшли від Бога та перестали стримувати себе нормами моралі. Проте все, що досягає своєї межі, неминуче перетворюється на свою протилежність! Найтемніший період і є найближчим до світла. У Бога є свої плани на історію та майбутнє людства. Він чекає, коли люди пробудяться. Клятва Бога вже знаходиться в процесі реалізації. Час швидко проходить — хвилина за хвилиною, секунда за секундою. У світі розпадається старий порядок і створюється новий. Старі сили відступають, нові сили сходять на історичну сцену.

«Зелена гора не зможе перегородити дорогу річці, яка все одно тектиме на схід» (рядки з віршів Сінь Ціцзи, 1140-1207). Єресь ніколи не переможе праведність. Усі ці прояви шаленства зла є тимчасовими. Все знаходиться в руках Бога. Опублікована у 2004 році виданням «Велика Епоха» книга «Дев’ять коментарів про комуністичну партію» започаткувала масштабний рух виходу з організацій компартії в Китаї. Нині вже сотні мільйонів людей вийшли з лав КПК і організацій, що належать їй. Для китайців це є актом самоврятування та позбавлення від одержимості нечистим духом комунізму. Якщо людина сама оголосила про свій вихід з організацій компартії, то Боги відразу ж позбавлять її від цієї одержимості, і у цієї людини буде майбутнє!

Що стосується китайців, якщо тільки їх добра природа зможе перемогти спокуси й пастки, які розставляє злий дух, рішуче відмовитися слідувати по запланованому дияволом шляху, вони помітять, що гори залишилися все тими ж горами Китаю, річки — все тими ж річками Китаю і країна — все тією ж країною Китай. Вони виявлять, що китайці вже більше не є синами й онуками контрольованої злим духом комунізму марксистсько-ленінської ідеології. І тоді китайці знову стануть китайцями в справжньому значенні цього слова! Китайці житимуть не лише дарованою їм Богами заможним життям, важливіше те, що вони матимуть внутрішній спокій, добросердість і щастя. Китай також стане по-справжньому процвітаючою та могутньою державою, насолоджуючись силою і славою, що дарується Богом, знову проявляючи блиск і пишність, які були у нього в історії! Небо і Земля стануть назавжди міцними, і життя вируватиме в них нескінченним потоком.

Нині в масштабах всього світу вже почалося знищення комуністичного зла та повернення до традицій людства.

Украй важливим зараз для людства являється повне позбавлення від комуністичних партій, а також від усіх злісних чинників комунізму у світі та усебічне обмірковування причин морального падіння людей за останні 200 років. Відповідальністю кожної людини є виправити своє серце, очистити суспільство, відродити традиції, відновити духовну віру, знову відчути та осягнути зв’язок з Богом, а також знайти узи, що єднають людей з Богом. У цьому ув’язнена надія кожної людини на порятунок! Бог одночасно і милосердний, і суворий! Бог дивиться на те, що є в серці у кожної людини. Вибір і вчинки людини в цей період визначать його майбутнє.

Щоб повернутися на шлях, вказаний Богом, і отримати порятунок від Бога, необхідно усебічно розкрити кінцеву мету комунізму і таким чином пробудити людей, що заблукали! У цьому і був первинний намір написати цю книгу.

Джерело: EpochTimes