• Кінцева мета комунізму. Передмова

  • Від авторів книги «Дев'ять коментарів про комуністичну партію»
  • Понеділок, 8 січня 2018 року

Передмова
Частина 1. Центральна країна і культура, передана Богами
Частина 2. Задум червоного диявола про знищення людства
Частина 3. Насильство і вбивства. Зло пронизує усю Піднебесну
Частина 4. Злий дух комунізму без втоми губить людей
Частина 5. Злий дух захопив трон. Культура знаходиться в занепаді
Частина 6. Створити державу на основі ненависті
Заключна частина. Кінцева мета комунізму. Розділ про Китай

Передмова

Минуло рівно сто років з того часу, як у світіРосії) виникла перша комуністична владавлада Рад. Всього лише за одне століття комунізм знищив більше 100 мільйонів чоловік. З моменту своєї появи компартія бореться за людей із Богом. Вона заявляє, що ніколи не існувало ніякого Спасителя, і необхідно знищити старий світ «до основ».

Звідки прийшов комунізм? Чому у Всесвіті з'явилася компартія? У чому полягає сутність комунізму? Яким має бути його фінал? Серед людей побутують різні думки з цих питань, але зараз прийшов час повністю розкрити справжній стан речей.

Сутністю комунізму є «злий дух». Він створений із ненависті та зіпсованої матерії низького рівня Всесвіту. Він ненавидить людство та бажає його знищити. Однак йому аж ніяк не достатньо вбити людей фізично. Адже загибель фізичного тіла зовсім не означає справжню смерть людини. У людини є безсмертна душа, яка після загибелі тіла продовжить свій шлях колами перероджень. Коли моральність людини псується до крайнього ступеня, тоді її душа повністю знищується, піддаючись нескінченним мукам. Це і є найстрашнішою справжньою смертю живої істоти. Насправді «злий дух комунізму» хоче скинути все людство в безодню, з якої немає вороття.

У 1989 році впала Берлінська стіна. Незабаром після цього розпався СРСР і комуністичний табір у Східній Європі. Здавалося, увесь світ вважав, що «холодна війна» вже закінчилася і комуністична ідеологія зазнала повної поразки. Навіть уцілілі комуністичні країни відчували, що знаходяться на грані краху. Однак реальність полягає в тому, що фундаментальна комуністична ідеологія та комуністична ідеологія, що змінила зовнішню оболонку, а також їхні фактори все ще продовжують лютувати у світі. Є країни, які все ще відкрито вважають себе соціалістичними: Китай, Північна Корея, Куба, В'єтнам. Є також країни, які під прапором демократії та республіканства будують соціалізм — це багато країн в Африці та Південній Америці. Крім цього, фактори комунізму глибоко роз'їдають також багато демократичних країн Європи та Північної Америки, які навіть не усвідомлюють цього.

Незалежно від того, чи діє компартія за допомогою відкритої насильницької експансії або ж за допомогою непомітного проникнення, «злий дух комунізму» намагається повністю знищити людство за допомогою руйнування культури, закладеної Творцем як фундамент для порятунку людей у самому кінці. Втративши цю культуру, люди втратять критерії людини і в очах Богів перетворяться на людиноподібних тварин. Такі люди не тільки втратять норми моралі, що стримують їх, і будуть із великою швидкістю котитися вниз, але ще гірше те, що вони не зможуть зрозуміти небесні таємниці, які буде розкривати Творець, зійшовши у цей світ для порятунку людей. Таким чином вони втратять шанс бути врятованими напередодні великого лиха. Це буде найбільшою трагедією для життя, так як воно буде знищене повністю та назавжди. Це і є кінцевою метою «злого духу комунізму».

Оскільки ми безмежно цінуємо створене Богом життя і нам глибоко не байдужа доля людства, ми написали книгу «Кінцева мета комунізму». У цій книзі ми проводимо систематичний аналіз, розкриваючи людям великий підступний задум «злого духу комунізму», який хоче шляхом руйнування культури та моралі знищити людство.

У багатьох народів є перекази про те, що у самому кінці у світ спуститься Бог для порятунку людей. Зараз людство вже дійшло до переломного моменту в історії Всесвіту і злісний комуністичний культ якраз і є найбільшою перешкодою для того, щоб люди знайшли порятунок. Тому, зважаючи на терміновість справи, ми вважали необхідним повністю роз'яснити кінцеві злі цілі та методи цього культу, щоб людство на основі своєї доброї природи змогло все проаналізувати та відкинути злісний комуністичний культ, мирно ліквідувати комуністичні організації, а також планомірно знищити всі злісні фактори комунізму і зустріти нову епоху людства.

Книга складається із двох частин. Перша частина називається «Кінцева мета комунізму. Розділ про Китай». Друга частина називається «Кінцева мета комунізму. Розділ про весь світ».

Книга написана для всіх людей, яким небайдужа доля людства!

Автори книги «Дев'ять коментарів про комуністичну партію»

18 листопада 2017 року

Джерело: The Epoch Times

Підписатися:

Коментарі