• Чи можна купити недорогі сережки у КЮЗ?

 • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
  Середа, 19 грудня 2018 року

Складно собі уявити, але Київський ювелірний завод існує вже понад 80 років! Це дуже довгий термін для підприємства. Такому виробнику люди довіряють. І не дарма! Більше 5% продукції заводу відправляють на експорт у країни СНД, Прибалтики, а також в США і ОАЕ. Одразу стає зрозуміло, що продукція КЮЗ конкурентоздатна і якісна. Українці також довірять Київському ювелірному заводу. Це зробило його прикраси досить відомими. Існує міф, що купити сережки за бюджетну ціну в КЮЗ неможливо. Але це не так. Було створено цілу лінійку виробів за недорогою ціною.

Що пропонує своїм клієнтам КЮЗ?

Київський ювелірний завод виробляє як брендову продукцію, так і дешеві, але якісні сережки для жінок та дітей. Знайти можна:

 • золото 585 проби (біле, жовте, червоне);
 • срібло 925 проби.

Ювелірні прикраси – це вдале капіталовкладення. Вони будуть служити багато років. Метал згодом не змінить свого кольору. Каміння, яким інкрустовано сережки, не випадуть, як це буває із неякісними виробами. КЮЗ гарантує, що продукція буде служити власнику на совість.

Різноманітні недорогі сережки у КЮЗ продаються вже багато років. Каталог товарів постійно оновлюється. Виробник враховує побажання клієнтів та сучасні модні тенденції. На сайті можна знайти нові сережки для себе або вибрати подарунок для іншої людини за прийнятною ціною.

Золоті сережки вартістю до 3500 гривень

Розглянемо невеличку відбірку сережок, вартість яких не перевищує 3500 гривень.

 1. Сережки типу протяжки (артикул: 5130057). Ціна складає 2 442.60 грн. Прикраса виготовлена із червоного золота 585 проби. Це сережки в класичному стилі з 1 каменем (цирконій). Їх можна подарувати жінці з нагоди Дня народження, 8 березня, ювілею, річниці чи професійного свята. Також сережки як подарунок на випускний порадують молоду дівчину, що закінчила школу чи вуз.
 2. Сережки-пусети (артикул: 5730012). Ціна 2 778.90 грн. Прикраса виготовлена із червоного та білого золота 585 проби з 1 цирконієм. Такому подарунку на Новий рік буде рада будь-яка жінка. Елегантні пусети доповнять в якості аксесуару сукню будь-якого стилю.
 3. Сережки з англійською застібкою (артикул: 5730011). Ціна 3 203.70 грн. Ця прикраса виконана в класичному стилі із білого золота 585 проби. Сережки прикрашені доріжкою із каміння (цирконій). Такий виріб більше підійде зрілій жінці, ніж молодій дівчини. Такий аксесуар красиво виглядатиме із святковим одягом.

Срібні сережки вартістю до 1000 гривень

Серед срібла, виробленого КЮЗ, досить легко знайти шикарні сережки вартістю менше 1000 гривень. Нижче приведено лиш деякі із популярних прикрас.

 1. Сережки-пусети (артикул: 9130083) – ціна 322 грн. Це класична прикраса без каміння. Виріб випускається під брендом «Моріон». Це чудовий подарунок для молодих дівчат та жінок, які цінують класику та мінімалізм.
 2. Сережки типу протяжки (артикул: 9130009) від бренду «Моріон». Ціна виробу 580 грн. Прикраса має класичний вигляд. В сережки інкрустовано по 1 цирконію.
 3. Сережки від бренду «Моріон» (артикул: 9130319) коштують лише 822 грн. Ця шикарна прикраса має 2 вставки (кубічний цирконій і штучний шпінель). Кольори каміння – білий, блакитний, мікс, синій. Такі елегантні сережки ідеально виглядатимуть як аксесуар до новорічного одягу.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...