• Книга «Дев'ять коментарів»: що це і де купити?

  • П'ятниця, 20 вересня 2013 року
«Дев'ять коментарів про комуністичну партію» ― це книга, що заснована на свідченнях осіб, які пережили переслідування з боку компартії. У нарисах викривається ідеологія комунізму, і як вона спотворила свідомість мільйонів людей у всьому світі. Прочитавши цю книгу, чимало людей, зокрема й екс-президент України, кажуть, що знайшли в собі багато «комуністичних» факторів і змогли від них звільнитися.

Суть та історичне значення книги


Це дослідження із дев'яти частин, що ясно показує: там, де панувала комуністична ідеологія, поширюються війни, брехня і голод, насильство і повне поневолення народу.

Книга розкриває сутність ідеології на прикладі однієї з останніх компартій при владі у світі — компартії Китаю. Після своєї публікації «Дев'ять коментарів...» змінили думки мільйонів китайців, які переусвідомили минуле своєї країни. Дослідження започаткувало один із найбільших у світі громадських рухів, що називається «Туйдан», або «Виходь із партії». На сьогоднішній день в рамках цього руху з компартії, космомолу та піонерії Китаю вийшло понад 145 млн осіб.

Таким чином, ця книга за дев'ять з лишком років зіграла велику історичну роль і запустила процес трансформації Китаю та поверення до його традиційної культури.

Дата публікації: 2004 рік (оригінал китайською мовою). Нині книга доступна 23 мовами.

Президент рекомендує


Колишній президент України Леонід Кравчук 20 серпня під час прес-конференції сказав, що для нього «Дев'ять коментарів...» — це не просто теорія.

«Коли я читав цю книгу, то простежував відповідні дії комуністичної партії Радянського Союзу на практиці: це і обман людей, і неправда, і напівправда. Візьміть Карибську кризу або ситуацію з Чорнобилем ― все було побудовано на обмані людей, на напівправді і неточності. А скільки жертв зазнала Україна: Голодомор, репресії ― все це результат діяльності комуністичної партії», ― сказав він.

Місяцем раніше Леонід Кравчук рекомендував «Дев'ять коментарів ...» молодим журналістам під час зустрічі з учасниками Літньої школи журналістики в редакції газети «День».

«Українська політична та інтелектуальна еліта ділиться на кілька груп. Одна з них ― про-українська, а інша ― про-російська, і кожна з них несе в собі фактори радянської ідеології. Як же можна позбутися цього «бур'яну» в наших головах, від цього більшовицького, рабського і дурного мислення? Щоб позбутися його я часто перечитую на День Києва цю історичну аналітичну книгу, випущену виданням Велика Епоха», ― сказав Кравчук присутнім.

Докладніше про книгу можна прочитати у статті нашого видання:

«Книга, що змінила мільйони».

Придбати книгу можна через книжний інтернет-магазин «Архе».
Підписатися:

Коментарі