• Масло ДХІ - як його приготувати

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Понеділок, 6 грудня 2010 року
Одні називають його «рідким золотом», інші відзначають його ні з чим незрівняний «солодкий горіховий» смак. «ДХІ» в перекладі з санскриту – пряжене вершкове масло. В Індії протягом століть масло ДХІ було символом достатку. Вважалося, щоб дізнатися, наскільки заможна людина, досить побачити її запас «рідкого золота» – ДХІ. Також масло ДХІ називали «їжею для мозку», вказуючи цим на його поживні властивості.

У тибетській медицині масло ДХІ – незамінний компонент різних методик лікування, його застосовують для масажу Ку-М'є і при виконанні мокси («мокса» – в тибетській медицині – припікання акупунктурних точок на тілі людини). Маючи сильні зігріваючі властивості, масло ДХІ активізує травлення, і як наслідок, допомагає виведенню залишків їжі з організму, а також тонізує шкіру обличчя. Їм можна замінити як вершкове масло так соняшникову олію, воно не горить при смаженні і не втрачає при цьому своїх властивостей. Це масло вважається священним продуктом і використовується при всіх розладах органів.

Слід зазначити, що при використанні масла ДХІ практично не буває ускладнень; його вважають одним з найкращих засобів, які застосовують для активізації травлення. Для цього досить перед їжею і після їжі розсмоктувати в роті й ковтати по одній чайній ложці пряженого масла. Також застосовують  і лакричне масло ДХІ, а саме: всередину при діабеті, бронхітах, застудах і при нападах астми. При регулярному прийомі лакричного масла ДХІ (½ чайної ложки щодня) заліковуються виразки кишечнику.
 
Масло ДХІ – джерело вітаміну А

Молекулярна структура масла ДХІ не така, як у більшості жирів тваринного походження. Маючи у складі жирні кислоти певної хімічної структури, воно досить легко засвоюється організмом. Можна сказати, що масло ДХІ – ідеальне джерело жирних кислот.

Правильно приготоване масло ДХІ здатне нейтралізувати вплив оксидантів у організмі. Насиченість жирних кислот у маслі ДХІ менша, ніж в інших харчових жирах, завдяки чому відбувається більш швидке засвоєння масла ДХІ організмом.

Людям, страждаючим нестерпністю лактози, рекомендують саме масло ДХІ – воно не містить як самої лактози, так й інших похідних молока; під час приготування масла ДХІ білковий казеїн видаляється з його складу. Масло ДХІ містить вітаміни Е та А, які є антиоксидантами. Антиоксиданти допомагають нейтралізувати або, щонайменше, зменшити активність вільних радикалів, які можуть викликати атеросклероз і пошкодження ДНК у клітинах.

Вітамін Е дуже важливий для червоних кров'яних тілець, він покращує дихання клітин і підвищує їх витривалість. Слід зазначити, що масло ДХІ – чи не єдине з харчових масел, що має у складі вітамін А.

Як відомо, лінолієва кислота належить до так званих незамінних жирних кислот, необхідних для нормального функціонування організму. Але організм не здатний самостійно виробляти лінолієву кислоту, отже, є необхідність в отриманні її ззовні – з їжею. Процентний вміст лінолієвої кислоти у маслі ДХІ коливається в межах від 4 до 5.

Приготування масла ДХІ

Приготування масла ДХІ полягає у перетоплюванні вершкового масла – видаленні з нього всіх домішок, у тому числі води. При перетоплюванні масло ДХІ може набути карамельного аромату. В якості ємності підійде каструля з товстим дном, бажано емальована (алюмінієвий посуд не бажаний).

Коров'яче масло жирністю не менше 82% ріжуть на дрібні шматочки, складають у каструлю. Масло на першому етапі каламутне, поступово стає прозорим – на дні утворюється рідкий осад. Кип'ятіння продовжувати до тих пір, доки вся сироватка згорнеться і трохи підгорить на дні у вигляді коричневої кірки, при цьому частина сироватки буде на поверхні в згустках, а масло повинне ставати все більш прозорим.

Важливий момент – вчасно зняти масло з вогню, інакше коричнева кірка на дні почне горіти, що може зіпсувати як смак масла, так і його якість. Після цього можна ще раз протопити масло вже в іншій каструлі. З першої каструлі масло переливають тонкою цівкою в іншу, осад при цьому повинен залишитися в першій каструлі.

Після повторного пряження масло можна злити через дрібне ситечко або марлю. Після охолодження при кімнатній температурі, масло можна поставити в холодильник, де воно може зберігатися більше року, причому його цілющі властивості з часом поліпшуються.

Приготування лікарського масла ДХІ

На основі масла ДХІ можна приготувати лікувальний відвар. Використовуючи описану вище методику, приготуйте масло ДХІ. Після цього слід приготувати відвар трав, на основі якого ви хочете зробити лікарське масло ДХІ. Відваріть лікарські трави у воді в співвідношенні 1:16. Кип'ятити трави слід повільно, на маленькому вогні, кількість води повинна зменшитися до ¼ початкового об'єму. Після слід процідити відвар і змішати рівні кількості ДХІ і лікарського відвару. Цю суміш слід знову проварити на слабкому вогні до повного випаровування води.

Масло ДХІ з кореня аїру і лакричне

Відварити порошок кореня аїру у воді в співвідношенні 1:8. Кип'ятити так само, як було описано вище. Суміш з масла ДХІ, відвару і води у співвідношенні 1:1:1 кип'ятити, доки вода не випарується. Лакричне масло ДХІ готувати так само, як і ДХІ з кореня аїру. Лакричне масло ДХІ також можна застосовувати зовнішньо, на рани.

 * Вважається, що масло ДХІ не сприяє підвищенню холестерину, в порівнянні з іншими маслами, але людям, що страждають на подібні розлади, все ж слід бути обережними у відношенні його використання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...