• Канадці створили потужний портативний гідрогенератор

  • Діна Матвіенко | Велика Епоха
    Четвер, 2 березня 2017 року

Інженери з канадської компанії Idenergie Inc. створили портативний гідрогенератор IDE-RIVERT-01 для отримання електроенергії від течії води в річці. Такий занурювальний пристрій — надійне джерело альтернативної енергії: він працює 24 години на добу та за будь-якої погоди.

Гідрогенератор IDE-RIVERT-01 — новинка серед екологічно чистих технологій отримання відновлюваної енергії. Він перетворює кінетичну енергію потоку води на електричну енергію. Виробництво енергії залежить від швидкості потоку: чим швидше течія, тим більше електроенергії зможе виробити гідрогенератор.

Це відбувається так: потік річки запускає обертальний рух турбін, які приводять в дію генератор. Завдяки вбудованому смарт-конвертеру енергія течії перетворюється на електричну енергію.

Потім перетворена енергія електрокабелем надходить на акумулятор. Для живлення електричних пристроїв від заряджених батарей використовується інвертор, який перетворює постійний струм (24—48 В) на змінний (120 В).

На графіку нижче наведена щоденна виробнича потужність річкової турбіни, яка коливається в межах від 4 до 12 кВт·год/добу в залежності від доступної швидкості потоку води.

За високої швидкості потоку потужність одного такого зануреного пристрою можна порівняти з 12 сонячними панелями по 250 Вт.

Гідрогенератор можна використовувати навіть на невеликих глибинах і низьких швидкостях течій: IDE-RIVERT-01 міцний і може адаптуватися до ваших умов.

90% елементів цього пристрою можуть бути повторно перероблені, а сам гідрогенератор безпечний для навколишнього середовища.

IDE-RIVERT-01 — просте джерело енергії й майбутнє в індустрії чистих технологій, відзначають розробники.

Ціна пристрою $9875.

Розробники з США створили міні-турбіну Estream, яка виробляє енергію для підзарядки гаджетів у поході.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...