• Як вберегти телефон від перегрівання та вибуху ?

  • Ольга Зубакова | Велика Епоха
    Вівторок, 21 лютого 2017 року

Нерідко на сторінках преси в різних країнах — США, Китаї, Франції — з'являється інформація про те, що мобільні телефони загоряються або вибухають. Що ж могло стати причиною цього?

У жовтні 2016 року Південнокорейська компанія Samsung відкликала всю партію і припинила випуск вдалої моделі смартфонів Galaxy Note 7. Ця модель могла стати найкращою на ринку. Однак компанія повернула гроші покупцям або замінила Galaxy Note 7 на попередню версію смартфона, що коштувало їй більш ніж $30 млрд.

Експерти припускають, що причиною могла стати товщина ізоляційного шару, який виробники прагнуть зменшити, щоб зробити смартфони тонкішими. При швидкій зарядці мобільний телефон нагрівається, і це може привести до деформації гаджета і як наслідок — короткого замикання.

Проблемою могло стати використання сучасних літій-іонних акумуляторів. Раніше за тривалого використання цих акумуляторів відбувалися фізичні зміни електродів, і це призводило до займання. Всупереч тому, що проблема начебто вирішена, це не виключає можливості займання.

Але є й інша думка: фахівці вважають, що компанію Samsung просто хочуть прибрати з ринку виробників.

Однак небезпека загоряння такої техніки дійсно існує, і необхідна обережність. Щоб уникнути неприємностей, досить дотримуватися простих правил.

Перше правило безпеки — це купувати оригінальні або просто хорошої якості аксесуари. Навіть дешевий кабель може стати причиною загоряння, швидкого зносу батареї та втрати її місткості.

Використовуйте якісні чохли, які не будуть порушувати теплообмін. У дешевих гумових чохлах пристрій гріється більше, ніж припустимо. Навіть оригінальні чохли під час зарядки пристрою необхідно знімати.

Заряджайте пристрій далі від місця, де ви знаходитесь.

Не можна розмовляти по смартфону під час його заряджання.

Не можна класти мобільний телефон під подушку: як мінімум може згоріти SIM-карта.

https://www.youtube.com/watch?v=iTmLWqkePx8

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...