• Китайський традиційний танець захоплює глядачів: в чому секрет?

  • Мистецтво, принесене самими богами у виступах колективу Shen Yun Performing Arts. (Частина 9)
  • Неділя, 1 вересня 2013 року

Азія

Тайвань
4 — 9 бер.
12 — 15 бер.
18 — 22 бер.
25 — 29 бер.
31 бер. — 1 квіт.
3 — 8 квіт.
11 — 12 квіт.
Японія
15 — 16 квіт.
18 — 21 квіт.
Південна Корея
24 — 26 квіт.
29 — 30 квіт.Європа

Швейцарія
26 — 28 лют.
Нідерланди
3 — 4 бер.
Польща
7 — 8 бер.
Австрія
10 — 11 бер.
Германія
13 — 15 бер.
Бельгія
17 — 18 бер.
Італія
20 — 22 бер.
Ірландія
25 — 26 бер.
Великобританія
28 — 29 бер.
31 бер. — 1 квіт.
Швеція
4 — 7 квіт.
Франція
10 — 12 квіт.
Германія
14 — 16 квіт.
18 квіт.
Австрія
20 — 21 квіт.
Іспанія
24 — 25 квіт.
 

Вікові традиції, втрачені на Сході, відновлюються на Заході. Це 9 частина із серії статей, яка розповідає про суть традиційної китайської культури. Розуміючи її, можна збагнути феномен мистецького колективу Shen Yun Performing Arts, який за кілька років завоював популярність в усьому світі.

Колектив проголошує своєю ціллю відродити традиційний китайський танець

Shen Yun Performing Arts

Сповнений барв показ 5-тисячолітньої китайської культури зачаровує глядачів. Аншлаг на концертах під час світового турне Shen Yun Performing Arts у театрі Девіда Г. Коха в Лінкольн-центрі в Нью-Йорку.

Фото: Dai Bing/Велика Епоха

Здавалося б недосяжним «відродити 5 тис. років китайської культури, яка була натхнена самими богами», як зазначено у місії нью-йоркського творчого колективу Shen Yun Performing Arts. Три рівновеликі танцювальні колективи Shen Yun одночасно проводять світове турне, завойовуючи нових шанувальників з усіх верств населення. Починаючи з 2006 року ці колективи щорічно презентують нову концертну програму у різних куточках світу.

Минулого року Shen Yun побував з концертами у більш ніж 100 містах 30 країн і планує не зупинятися на досягнутому.

Нещодавно тільки за одні вихідні Shen Yun зворушив серця десятків тисяч глядачів у трьох найбільш відомих культурних центрах Північної Америки: Нью-Йорку, Лос-Анджелесі й Торонто. Аншлаги на цих концертах приваблюють ще більше глядачів, серед яких керівники компаній у галузі мистецтва і моди, а також урядовці. Shen Yun зачаровує їх усіх.

Постає питання, як може цей концерт однаково бути популярним серед таких різних груп глядачів? У цьому привабливість Shen Yun, який звертається до людей всіх вікових категорій, національностей і професій.

Таке широке охоплення є ознакою справді універсальної творчої роботи, яка поєднує найкраще із сучасного і традиційного. Крім найвищих традиційних стандартів, які висуваються до танцюристів і музикантів, Shen Yun також використовує кращі технічні інновації — новаторські візуальні ефекти, які підкреслюють і загострюють сприйняття виступу.

Нижче наведені відгуки глядачів, які відвідали концерт 11—15 січня в Лос-Анджелесі, Нью-Йорку і Торонто.

Лос-Анджелес, США:

Shen Yun Performing Arts

Сін О'Брайан і Кім Уілсон, театрали, були зачаровані, відвідавши виступ трупи в Dorothy Chandler Pavilion. Всі квитки на прем'єру Shen Yun було продано.

Фото: радіо мережа SOH (Sound of Hope)

«Це двері в інший світ... Ніхто не може танцювати, як вони», — Сін О'Брайан, сценарист.

«Це щось незвичайне... феєричне... Я була вражена, і повернулась, щоб подивитись концерт ще раз», — Вікторія Еньян, танцівниця балетної трупи у Сан-Франциско, США, відвідала два концерти поспіль.

Нью-Йорк, США:

Shen Yun Performing Arts

Келлі Лінь, віртуозна піаністка, яка була у Лінкольн-центрі на концерті Shen Yun Performing Arts вдень у неділю.

Фото: NTDTV

«Щойно концерт розпочався, я була дійсно зворушена.… Вся сцена була яскрава і музика — ох, у мене... сльози просто текли з очей», — Келлі Лінь, піаністка.

«Коли я дивився концерт, я був відкритий для сприйняття мистецтва, яке живить душу», — Хуан Сян, поет.

Торонто, Канада:

Shen Yun Performing Arts

Депутат канадського парламенту від виборчого округу Kitchener-Centre у провінції Онтаріо, Канада, Стівен Вудворс побачив Shen Yun удруге в середу ввечері і сказав, що концерт нагадав йому про надію і мужність.

Фото: NTDTV

«Дивитися на таку урочистість, колорит і рухи — це просто справжня насолода», — Стівен Вудворс, канадський парламентарій.

«Це фантастичний концерт… Музика унікальна… Це справляє заспокійливий ефект, майже як ліки», — Пол Омюллер, віце-президент Newton Group.

Читайте також:
Китайський класичний танець у виконанні Shen Yun (частина 8)

Щоб отримати додаткову інформацію про Shen Yun і китайську культуру, будь ласка, відвідайте сайт: shenyunperformingarts.org/learn.Велика
Епоха
 є почесним спонсором Shen Yun.

Щоб дізнатися більше про Shen Yun Performing Arts і китайську культуру, переглянути календар світового турне Shen Yun і замовити квитки, відвідайте офіційний сайт shenyunperformingarts.org.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...