• За розслідування про видалення органів дали нагороду

  • Неділя, 30 червня 2013 року
Головний редактор англомовної редакції Великої Епохи Джон Нан’я (ліворуч) з журналістом Метью Робертсоном, який отримав нагороду у Національному прес-клубі у Вашингтоні, округ Колумбія, США, 22 червня 2013 року. Робертсон отримав відзнаку за видатні досягнення за серію своїх статей про примусове видалення органів у живих людей у Китаї. Фото: Женевьєв Белмейкер/Велика Епоха

Головний редактор англомовної редакції Великої Епохи Джон Нан’я (ліворуч) з журналістом Метью Робертсоном, який отримав нагороду у Національному прес-клубі у Вашингтоні, округ Колумбія, США, 22 червня 2013 року. Робертсон отримав відзнаку за видатні досягнення за серію своїх статей про примусове видалення органів у живих людей у Китаї.

Фото: Женевьєв Белмейкер/Велика Епоха

Велика Епоха стала одним із десяти ЗМІ в США, які отримали нагороди за видатні досягнення у журналістиці.

The Sigma Delta Chi Awards — це група щорічних нагород, які присуджуються спілкою професійних журналістів Society of Professional Journalists за видатні досягнення у пресі і радіомовленні, фотографії, журналістських розслідуваннях та онлайн-репортажах.

Журналіст англомовної редакції Великої Епохи Метью Робертсон удостоєний нагороди за статті про жорстоке примусове видалення органів у живих людей у Китаї.

До серії статей Робертсона входить «Права рука Бо Сілая керувала видалянням органів». У цій статті розповідається, як чиновник китайської служби безпеки високого рангу впровадив методи примусового видаляння органів. Інша стаття — «Після усунення Бо Сілая у пошуковій системі раптом дозволили запити „вилучення органів“». Ця стаття аналізує інформацію в Інтернеті про боротьбу всередині китайського керівництва стосовно того, хто понесе відповідальність за ці злочини. Ще одна стаття — «Підозрюваний у видаленні органів і далі працює в трансплантаційній системі Китаю», де розповідається про китайського лікаря, який був головою відділення трансплантації у лікарні і був причетний до примусового вилучення органі у живих людей. Також стаття — «Дружні зв'язки нагороджуються, але ще існує питання етики», в якій розповідається, як відомий університет, можливо, закрив очі на етичні питання за можливість розвивати більш тісні зв'язки з Китаєм.

Судді присудили найвищу премію Робертсону в категорії «Постійне висвітлення» за серію його статей.

«Щоб спростувати скарги, що інтернет-журналістика має низьку якість, подивіться на Велику Епоху, — сказав один із суддів. — Ця серія історій заглиблюється у тему, яку ігнорують інші засоби масової інформації, але видання подає цю тему так професійно, як і її великі брати».

Серед інших ЗМІ, які отримали нагороди в тій же категорії, — Washington Post, The Associated Press, The Boston Globe Magazine, Mother Jones, Center for Public Integrity, Техас Tribune та інші.

«Публікації Робертсона викрили суттєво нові відомості про ці злочини у Китаї і поклали відповідальність на західні організації за свідому чи несвідому співучасть [у цих злочинах через їхнє мовчання — прим.ред.]», — сказав доповідач під час вручення Робертсону нагороди.

Женевьєв Белмейкер, Велика Епоха

----------------------------------

Китайський режимЧитайте інші статті про останні доленосні події в Китаї у спецрубриці Великої Епохи «Китайський режим переживає кризу». Оглядачі Китаю відзначають, що розпалена боротьба за владу, ймовірно, призведе до реформування політичної системи країни.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...