ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пенсільванія в очікуванні переможця. Суддя призупинила підтвердження результатів виборів (ВІДЕО)

Велика Епоха
Адвокат президента США Руді Джуліані і комітет з економічної політики більшості в Сенаті Пенсільванії проводять громадське слухання з питань про порушення на виборах 2020 року. Готель Wyndham Gettysburg в Геттісберге, штат Пенсільванія, 25 листопада 2020 року. Samuel Corum/Getty Images

24 листопада секретар штату Пенсільванії Кеті Боквар затвердила підсумки голосування в Пенсільванії і підтвердила, що переміг Джо Байден. Однак наступного дня Суд Співдружності Пенсільванії постановив тимчасово зупинити подальше засвідчення голосів і не робити ніяких подальших кроків для завершення цього процесу до того часу, поки 27 листопада не відбудеться слухання.

«Тою мірою, в якій ще залишаються будь-які подальші дії по завершенні засвідчення результатів загальних виборів 2020 року на посаді президента і віцепрезидента Сполучених Штатів Америки, відповідачам попередньо пропонується не робити цього в очікуванні судового слухання, яке відбудеться в п'ятницю», — написала суддя Патріша Маккалоу.

«Відповідачам попередньо забороняється засвідчувати результати, що залишилися до судового слухання».

Позов, який подали члени палати представників, республіканець Майк Келлі, кандидат в конгрес від республіканців Шон Парнелл і кандидат в палату представників Пенсільванії Ванда Логаном і ще п'ять інших виборців, спрямований проти Співдружності Пенсільванії, губернатора-демократа Тома Вулфа, секретаря штату Кеті Боквар і Генеральної асамблеї Пенсільванії.

Позивачі стверджують, що губернатор Вольф, який підписав Закон 77 про голосування поштою, порушив Конституцію штату.

Свідки розкривають факти шахрайства на виборах

Напередодні судового засідання, 25 листопада Сенат штату Пенсільванія провів в Геттісберзі слухання з питань, пов'язаних з виборами 2020 року. Руді Джуліані, голова команди юристів кампанії президента Дональда Трампа, і кілька свідків повідомили про серйозні порушення під час голосування в штаті.

Джуліані заявив, що під час виборів в Пенсільванії республіканцям забороняли спостерігати за виборчим процесом.

«У випадку з Філадельфією, а також з округом Аллегейні й з одним або двома іншими округами, бюлетені, отримані поштою, взагалі не перевіряв жоден республіканець. Їх заховали від республіканців», — сказав Джуліані.

Колишній мер Нью-Йорка Руді Джуліані виступає на пресконференції, проведеної президентом США Дональдом Трампом в залі для брифінгів Білого дому у Вашингтоні, округ Колумбія, 27 вересня 2020 року. Joshua Roberts/Getty Images

Адвокат уточнив, що перевірити бюлетень можна тільки один раз.

«Коли ви відділяєте конверт з перевірочною інформацією від бюлетеня. Після розподілу ви вже не можете перевіряти».

Кілька республіканців в Пенсільванії також дали свідчення, стверджуючи, що вони стали свідками подібних порушень під час виборів.

Ряд свідків повідомили, що їм перешкоджали при перевірці бюлетенів, вони також підтвердили інші порушення в Філадельфії.

Працівники виборчих дільниць підраховують бюлетені в Філадельфії, штат Пенсільванія, 4 листопада 2020 року. Spencer Platt/Getty Images

Спостерігачі за виборами Джастін Кведер і Кім Петерсон стали першими свідками на слуханні. Вони підтвердили, що не могли належним чином спостерігати за обробкою голосів в Конференц-центрі Філадельфії.

Кведер сказав, що він отримав акредитацію в якості спостерігача в день виборів, а наступні 10 днів став спостерігачем-добровольцем. За його оцінками, він провів в центрі близько 85 годин і то, що він побачив, «щонайменше представляло проблему».

«Виборча комісія Філадельфії опрацювала сотні тисяч бюлетенів, надісланих поштою, без будь-якого контролю або спостереження», — сказав свідок.

У кімнаті для підрахунку голосів в конференц-центрі Філадельфії спостерігачі за виборами стоять за бар'єрами далеко від місця підрахунку голосів, штат Пенсільванія, 6 листопада 2020 року. Charlotte Cuthbertson/The Epoch Times

«Виборча комісія встановила бар'єр приблизно в 50 футів (≈15 м) від залу, він розтягнувся на всю довжину приміщення, всіх спостерігачів загнали за бар'єр. По інший бік бар'єру більше сотні працівників комісії обробляли і розкривали бюлетені, надісланих поштою».

Він також зазначив, що працівники розташувалися від них на відстані від 3 до 60 з гаком метрів.

«Оскільки працівники перебували далеко від встановлених огорож, мені або будь-якому іншому спостерігачеві неможливо було побачити, що працівники роблять, — сказав Кведер. — Спостерігачі не могли оскаржити будь-яке рішення щодо обробки цих бюлетенів, відправлених поштою».

Працівник виборчої комісії сортує бюлетені в окрузі Малтнома, Портленд, штат Орегон, 2 листопада 2020 року. Nathan Howard/Getty Images

Друга проблема, за словами Кведера, яку він виявив, це процес дублювання. Спостерігачам повідомили, що комісія буде дублювати пошкоджені бюлетені, які сканери не могли прочитати. Йому сказали, що таких пошкоджених бюлетенів понад 5000, але дане число невідомо, їх може бути і більше.

У цьому процесі брали участь два працівники: один читав вголос те, що було відзначено на пошкодженому бюлетені, а другий працівник рожевим маркером заповнював порожній бюлетень. За його словами, комісія планувала пропустити ці бюлетені через сканери.

12 листопада спостерігачі дізналися, що сканери не можуть прочитати рожеві маркери, тому комісії довелося все переробляти.

Офіцер поліції Детройта стоїть на сторожі, поки співробітники виборчих комісій працюють над підрахунком бюлетенів для заочного голосування на загальних виборах 2020 року, Детройт, штат Мічиган, 4 листопада 2020 року. Jeff Kowalsky/AFP via Getty Images

«Рішення виборчої комісії полягало в тому, щоб роздати працівникам стопки сотень порожніх бюлетенів», — сказав Кведер.

Працівники повинні були заповнити все темної ручкою, і за процесом ніхто не стежив. Вони заповнили тисячі порожніх бюлетенів, і на це пішло кілька годин, перш ніж спостерігачі зрозуміли, що відбувається.

Спостерігачі стали розбиратися з приводу порушення з заступником комісара. Тільки після цього встановили правило, згідно з яким працівники показували б кожен «двічі відтворений» бюлетень, махнувши їм з відстані від 1,8 до 6 м.

«В результаті таким чином підрахували тисячі [голосів]»

На думку Кведера, це незаконно.

Інший спостерігач, Кім Петерсон, також розповіла, що нічого не могла побачити, ні конвертів, ні бюлетенів, ні місця, куди їх складали працівники комісії. Петерсон зазначила, що найближчий працівник перебував від неї на відстані близько шести метрів.

Вона сказала, що були монітори, які показували процес підрахунку голосів, але вони були такими «убогими», зображення давали нечітке, нічого не можна було розгледіти.

«Навіть побачити нічого не можна було... досить гнітюче», — сказала вона.

Своєю чергою, секретар штату і демократ Кеті Боквар заявила, що не бачила жодних доказів шахрайства з голосами виборців або масових порушень, які могли б скасувати результати виборів в штаті. Статистика штату показує, що Байден випереджає Трампа приблизно на 80 тис. голосів.

Працівники виборчої комісії почали обробляти бюлетені в будівлі суду округу Нортгемптон в Істоні, штат Пенсільванія, 3 листопада 2020 року. Kena Betancur/AFP via Getty Images

Прихильникам Трампа загрожують

На відкритих слуханнях в Сенаті Пенсільванії брав участь і президент США Дональд Трамп за телефонним зв'язком. Він закликав своїх прихильників не відступати перед обличчям загроз через викриття шахрайства на виборах, яких багато хто з них зазнали.

Кілька юристів перестали представляти президента в Пенсільванії, пославшись на переслідування. Адвокат кампанії Трампа Лінда Кернс подала скаргу до федерального суду, заявивши, що вона отримала образливе повідомлення голосової пошти від адвоката фірми Kirkland & Ellis. При цьому Кернс сказала, що повідомлення «по будь-якім мірками не відповідає стандартам професійної поведінки».

Сотні прихильників Дональда Трампа зібралися в столиці штату Пенсільванія, щоб висловити своє обурення з приводу результатів виборів в Харрісбурзі, штат Пенсільванія, 7 листопада 2020 року. Spencer Platt/Getty Images

Кернс помістили під офіційний захист. У документі від 18 листопада говориться, що їй «погрожували заподіянням шкоди до такої міри, що втручання поліції і маршалів США стало необхідно, щоб забезпечити її безпеку».

Тим часом деякі республіканці в Мічигані, в тому числі два члени виборчої комісії округу Уейн і один член виборчої комісії штату, також заявили, що їм погрожували.

23 листопада республіканець Норм Шінкл, член виборчої комісії штату, сказав, що його «дружині і дітям» погрожували електронною поштою і телефоном, оскільки він відмовився голосувати за посвідчення результатів виборів на користь Байдена в Мічигані.

Співробітник Департаменту виборів Детройта несе порожні ящики для бюлетенів, після того, як майже завершився підрахунок бюлетенів, відправлених поштою в Детройті, штат Мічиган, 4 листопада 2020 року. Elaine Cromie/Getty Images

Як повідомили голова виборчої комісії округу Уейн, штату Мічиган, Моніка Палмер і член комісії Вільям Хартманн, після того, як вони відмовилися засвідчувати результати виборів, їм погрожували і звинувачували в расизмі. За словами Палмер, все зайшло так далеко, що загрози посипалися на її адресу і на адресу членів сім'ї.

Інший відомий адвокат з Джорджії, Лін Вуд, який подав позов про шахрайство на виборах від імені американців, також недавно написав у «Твіттері», що останнім часом він отримав велику кількість листів з образами і погрозами смерті.

Трамп заявив, що ті, хто тероризує його прихильників, адвокатів або республіканців, — «жахливі люди», які не люблять країну.

«Ці вибори були сфальсифіковані, і ми не можемо цього допустити. Ми не можемо допустити цього для нашої країни. Вибори потрібно змінити, тому що ми виграли з великою кількістю в Пенсільванії, і ми виграли у всіх штатах, що вагаються», — сказав президент.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Команда юристів провела пресконференцію з питання фальсифікації виборів і судових розглядів у США

Програмне забезпечення таємно маніпулювало голосами виборців у США, — адвокат Сідні Пауелл

Байдена президентом офіційно не оголосили, — голова судового комітету Сенату США Ліндсі Грем

Експеримент вдався: виборча комісія у США прийняла конверти з підробленими підписами

Доказів фальсифікації виборів у США досить, щоб почати масштабне кримінальне розслідування (ВІДЕО)

Інсайдер розкриває нові факти у справі про шахрайство під час підрахунку голосів у США (ВІДЕО)

Для 85% американців підрахунок законних голосів — пріоритет

ЗМІ компартії Китаю обманюють читачів з приводу виборів у США

Відбувається фальсифікація виборів, вважає голова Федеральної виборчої комісії США