ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

600 000 голосів викликають сумніви, — говорить особистий адвокат Трампа

Велика Епоха
Адвокат президента Дональда Трампа і колишній мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані розмовляє з журналістами біля західного крила Білого дому у Вашингтоні, округ Колумбія 01 липня 2020 року. Chip Somodevilla/Getty Images

7 листопада Рудольф Джуліані, особистий адвокат президента США Дональда Трампа і колишній мер Нью-Йорка, заявив, що на президентських виборах в США щонайменше 600 тис. голосів викликають сумніви.

Юридичні проблеми, пов'язані з шахрайством на виборах, ще не вирішені, і деяким штатам, можливо, доведеться перерахувати голоси. Але попри це кілька новинних агентств оголосили Джо Байдена переможцем на виборах, а сама кампанія колишнього віцепрезидента оголосила про перемогу 7 листопада.

Президент Трамп відповів, що судовий процес триває, і вибори ще далекі від завершення.

Колишній віцепрезидент Джо Байден виступає з зауваженнями про білий націоналізм під час пресконференції кампанії в Берлінгтоні, штат Айова 7 серпня 2019 року. Tom Brenner/Getty Images

У суботу в штаті Аризона Трамп скоротив відставання від Байдена. 8 листопада відрив від Байдена зменшився до 10 тис. голосів. Якщо розрив стане менше одного відсотка, буде оголошений автоматичний перерахунок голосів.

У неділю Джуліані написав у «Твіттері», що в ніч виборів президент Трамп випереджав Байдена на 800 тис. голосів, однак потім були підраховані сотні тисяч бюлетенів, відправлених поштою, без спостерігача з боку республіканців, через що Трамп позбувся переваги.

«Чому виключили республіканців?» — запитує Джуліані.

«Очевидно, він [Трамп] не збирається поступатися, якщо під питанням щонайменше 600 тис. голосів», — сказав він журналістам у Філадельфії в суботу.

За словами Джуліані, він отримав заяви 25 спостерігачів за виборами, і у 50 осіб є схожі історії про можливе шахрайство при голосуванні.

Команда президента Трампа подасть федеральні позови зі звинуваченням в «позбавленні права на перевірку», бо вони стверджують, що демократи причетні до втручання у вибори в Філадельфії.

Президент США Дональд Трамп махає рукою під час передвиборчого мітингу в The Villages Polo Club, Те-Вілліджіс, штат Флорида, 23 жовтня 2020 року. MANDEL NGAN/AFP via Getty Images

«На мій погляд, хтось із Національного комітету Демократичної партії розіслав повідомлення із зазначенням не давати республіканцям переглядати ці голоси, надіслані поштою», — додав Джуліані.

«Є вагомі докази того, що на цих виборах принаймні в трьох або чотирьох штатах і, можливо, в десяти їх [результати виборів] вкрали. Іншими словами, вони засновані на підробленому голосуванні. Тепер не можна дозволити цим виборам увійти в історію без оскарження », — сказав адвокат Sunday Morning Futures.

«Американці надають нам так багато доказів неправомірних дій на виборах, ведеться постійна робота. Дуже скоро з'являться по-справжньому вагомі докази », — написав Джуліані в «Твіттері».

Джерело: The Epoch Times