Субота, Гру 5, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Страус кинувся за лідером велопробігу та змусив того неабияк попітніти (Відео)

Середа, 21 жовтня 2020 року

Кумедний ролик опублікував на каналі «Ютуб» один із п'яти велосипедистів, учасник невеликої гонки в природному парку Кейп-Пойнт у Південній Африці. До спортсменів приєднався гідний суперник — страус, пише видання Daily Mail.

«Ми насолоджувалися мальовничою поїздкою у національному парку Кейп-Пойнт, одному з найкрасивіших місць на півострові Кейп. Коли ми котилися пагорбами і милувалися красою природи, помітили дивного птаха, який біжить уздовж дороги», — розповів виданню автор ролика Деніел Сасс.

Скріншот/Daniel Sass/youtube.com

Це був страус, досить серйозний суперник. Коли страус побачив учасників перегонів, у ньому прокинувся дух суперництва, і він вирішив взяти участь у забігу. З огляду на, те що страус може розганятися до 70 км/год, результат змагань, здавалося, був передбачуваний. Птаха не цікавила основна група велосипедистів. Він кинувся наздоганяти лідера перегонів — Бена.

Деніел дістав телефон і на ходу став знімати забіг страуса.

«Тоді я зрозумів, що страус переслідує нашого найсильнішого гонщика — Бена. Ніхто не може наздогнати Бена. Але ви бачили квадріцепси цього страуса?»

Хлопець кинувся навздогін за Беном, намагаючись тримати птаха в кадрі.

«Я проминув інших гонщиків і зняв сутичку "Бен — страус". Поки я стежив за птахом за допомогою телефону, тримаючись однією рукою за кермо, я захоплювався його стилем бігу», — продовжив Деніел.

Через декілька секунд зйомки страус почав наздоганяти Бена, і один зі спортсменів попередив його: «Бен, він наздоганяє тебе!».

Потім страус раптово перетнув дорогу просто перед оператором, змусивши його неабияк понервувати.

«У моїй уяві злий птах збирався завдати мені нокаутуючий удар, який змусив би мене впасти на асфальт — у цей момент зйомка стає уривчастою».

Однак впевнений у своїй премозі страус просто вирішив вийти на фінішну пряму. Йому набридло бігти за Беном, і він вибрав іншу сторону дороги, де ніхто не мерехтів перед очима.

Але Бен був не такий простий. Щоб швидше закінчити гонку, він збільшив швидкість, чим сильно засмутив птаха. Зрозумівши, що такого темпу йому не витримати, страус розчарувався і припинив гонку. Наче нічого й не сталося, він спокійно відновив мирну прогулянку пагорбами парку. У підсумку перемога дісталася Бену!

Користувачі повеселилися після перегляду ролика. Однак деякі попередили, що переслідування страуса може нести небезпеку для гонщиків.

«Територіальна поведінка. Ймовірно, десь поблизу сидить у гнізді самка. Він міг напасти на вас... Остерігайтеся диких тварин».

Comments   

загрузка...