ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китай виробляє більше товарів в умовах примусової праці, ніж будь-яка країна світу

Велика Епоха

Прапор КНР майорить за колючим дротом в Генеральному консульстві КНР в Сан-Франциско, Каліфорнія, 23 липня 2020 року. Philip Pacheco / AFP / Getty Images

За оцінками ООН, в Китаї не менше одного мільйона уйгурів та інших представників етнічних і релігійних меншин перебувають в таборах перевиховання, де застосовується примусова праця.

30 вересня Міністерство праці США опублікувало список товарів, які виробляються в Китаї за допомогою дитячої або примусової праці, повідомляється в пресрелізі міністерства.

Список складається з 17 найменувань виробів, від рукавичок до різдвяних прикрас, всі вони пов'язані з примусовою працею представників етнічних і мусульманських меншин.

Уйгурські мусульмани моляться в мечеті Джамі під час Рамадану, 13 жовтня 2006 року, округ Хотан, Сіньцзян. FREDERIC J. BROWN/AFP/Getty Images

«У Китаї з великим відривом виробляється більше товарів з використанням примусової праці, ніж в будь-якій іншій країні», — сказав міністр праці США Юджин Скаліа на телеконференції.

«Сьогоднішній список показує тривожну роль Китаю — друга країна за величиною економіки світу — в підтримці таких видів праці», — йдеться в заяві міністра.

Австралійський інститут стратегічної політики (ASPI), посилаючись на урядові документи й повідомлення ЗМІ, виявив мережу з 27 заводів у дев'яти китайських провінціях, куди перевели понад 80 тис. уйгурів із західного регіону Сіньцзяну.

Відтак до 30 вересня 2020 року в список товарів, які створені за допомогою дитячої або примусової праці, включені 155 товарів з 77 країн.

За даними Міжнародної організації праці (МОП) ООН, близько 25 млн людей в усьому світі є жертвами примусової праці.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Гігант індустрії моди H&M припиняє відносини з китайським постачальником через використання ним примусової праці (ВІДЕО)