П'ятниця, Вер 17, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чому маски та миття рук не захистять від нової мутації коронавірусу

П'ятниця, 9 жовтня 2020 року

Згідно з новим дослідженням, чергова мутація коронавірусу (вірусу КПК) зробила його більш заразним і стійким до заходів профілактики.

Учені виявили, що під час другої хвилі епідемії в Х'юстоні на новий штам вірусу, відомий як мутація D614G, довелося 99,9% випадків зараження, повідомляє Washington Post.

Дослідження показало, що мутація збільшила кількість «шипів» вірусу, які допомагають йому чіплятися за клітини, що, своєю чергою, збільшує здатність мутованого вірусу їх інфікувати.

Як відзначають вчені, в результаті мутації збільшилася кількість частинок вірусу, які потрапляють в організм людини при зараженні.

Експерти з університету Чикаго і Техаського університету в Остіні заявили, що штам D614G випереджає своїх «конкурентів».

Хоча штам не зробив вірус більш смертоносним, за словами дослідників, схоже, він тепер легше поширюється серед людей, через що маски, миття рук та інші заходи профілактики стають менш дієвими.

За словами Девіда Моренса, вірусолога з Національного інституту алергії та інфекційних захворювань, дані нового дослідження показують, що вірус може стати більш заразним, і це «може вплинути на нашу здатність його контролювати».

«Маски та миття рук, все це — перешкоди для передачі або зараження, але чим більше заразним стає вірус, тим легше він, за статистикою, долає ці перешкоди», — сказав Моренс, старший радник Ентоні С. Фаучы, директора NIAID.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Головні причини успіху Тайваню в боротьбі з COVID-19 (ВІДЕО)

Після COVID-19 відчувається постійна втома, — показує дослідження

Один із симптомів коронавірусу — «Туман в голові»

Китайська влада приховувала інформацію про епідемію Covid-19 (ВІДЕО)

Імунітет до COVID-19 — «крихкий» і «недовговічний», попереджає імунолог (ВІДЕО)

Китай не повідомив ВООЗ про спалах епідемії в Ухані (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...