Неділя, Вер 27, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Напередодні саміту ЄС-Китай авторитетне німецьке ЗМІ закликає Євросоюз зайняти жорстку позицію у переговорах (ВІДЕО)

Середа, 16 вересня 2020 року

Прапори Європейського Союзу перед штаб-квартирою Європейського центрального банку, Франкфурт. Daniel Roland/AFP via Getty Images

Час для м'якого тону в діалозі з Китаєм пройшов. Пекін втратив авторитет. Він не виконує обіцянок. Слово «санкції» більше не повинно бути табу в Європі, пише німецька газета Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ).

У минулих у відносинах між Європою та Китаєм бізнесу приділялося багато уваги, а прав людини — мало. Головні союзники Пекіна в Європі, німецькі бізнесмени, наполягали на тому, щоб критика порушень прав людини в Китаї не була занадто різкою.

Однак останнім часом обставини явно змінилися, і навіть генеральний директор Siemens Джо Кезер, який не скупився на похвали в адресу Пекіна, сказав, що його компанія «із занепокоєнням» спостерігає за подіями в Гонконзі й Сіньцзяні.

Такий тон ніколи не звучав раніше, що свідчить про те, що репутація Китаю сильно постраждала, і вже важко обговорювати економіку і права людини окремо.

Генеральний директор Siemens Джо Кезер. ODD ANDERSEN/AFP via Getty Images

Згідно зі статтею, позиція, якої китайські дипломати звикли дотримуватися, викликає різку критику в інших країнах. Від Парижа, Осло і до Берліна політики відкрито заявляють, що Китай — це «системний суперник».

З огляду на торгові війни між США і Китаєм ЄС очікував, що влада Китаю піде на поступки, але, схоже, що ознак цього немає. У неспокійні часи Китай став більш закритим. Пекін не має наміру завойовувати довіру Європи. Він навіть загрожує країнам, які планують відмовитися від обладнання Huawei для створення 5G-мереж через проблеми з безпекою.

Пропагандистська машина Пекіна вважає Захід своїм ворогом. Вона наполегливо намагається придушити вплив Заходу і карає іноземні компанії, які йдуть проти інтересів уряду Китаю. Також не боїться і вдаватися до «політики заручників» проти інших країн.

Як говориться в статті, з огляду на те, що Китай настільки сильний, позиція Європи також повинна стати жорсткою, і це не виключає введення санкцій проти Китаю.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...