Неділя, Лип 3, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

TikTok блокує інформацію. Які теми годі й шукати в додатку? (ВІДЕО)

Понеділок, 7 вересня 2020 року

Багато основних англомовних ЗМІ, такі як Wall Street Journal, Forbes, The Guardian і BBC, повідомили, що китайський додаток TikTok піддає цензурі політично чутливу для китайського режиму інформацію.

TikTok доручив модераторам контенту обмежувати в показах відео, в яких згадується площа Тяньаньмень, незалежність Тибету або цігун Фалуньгун, сказано у внутрішніх документах, що просочилися в ЗМІ у 2019 році.

Повідомлення про цігун Фалуньгун, що неофіційно заборонений у Китаї, відзначені як "пряме порушення", в той час, як згадки про незалежність Тибету, площу Тяньаньмень і про відносини Тайваню з Китаєм відзначені як «видимі для себе», пише «Бі-бі-сі» зі посиланням на The Guardian.

Така інформація з'явилася також в The Wall Street Journal, The Telegraph, The Independent, The Sydney Morning Herald.

Згідно з повідомленням The Washington Post, головний офіс TikTok у Пекіні ввів суворі правила щодо контенту, який можна показувати в додатку: зміст має відповідати поглядам влади Китаю. Колишні співробітники сказали, що модератори з Пекіна вирішують, схвалювати відео чи ні.

Тиск на TikTok росте

Через те, що TikTok збирає дані користувачів і може їх передавати уряду Китаю, додаток постає перед труднощами на зарубіжних ринках.

У січні цього року Міністерство оборони США заборонило використання TikTok на державних мобільних пристроях. У липні палата представників США підтримала це рішення.

У червні уряд Індії заборонив TikTok. Також лунають заклики заборонити TikTok в Японії.

У серпні президент Трамп розпорядився, що, якщо ByteDance не зможе продати TikTok американській компанії за 90 днів, TikTok буде повністю заборонений в Сполучених Штатах. Наказ набуде чинності 15 вересня.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Чому WeChat такий популярний і як працює механізм цензури, — дослідник (ВІДЕО)

Після наказів Трампа про заборону TikTok і WeChat китайські компанії подешевшали на $ 75 млрд (ВІДЕО)

Місцева влада Японії припиняє використання офіційних аккаунтів у TikTok з міркувань безпеки (ВІДЕО)

Південна Корея оштрафувала TikTok за збір даних про неповнолітніх користувачів (ВІДЕО)

Huawei тепер шпигує і в хмарі?

Чому TikTok вже заборонили в Індії і хочуть заборонити в США і Австралії? (ВІДЕО)