Субота, Жов 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чому TikTok вже заборонили в Індії і хочуть заборонити в США і Австралії? (ВІДЕО)

Вівторок, 14 липня 2020 року

На фотографії, зробленій 14 грудня 2018 року в Парижі, зображений логотип програми TikTok. JOEL SAGET/AFP via Getty Images

29 червня влада Індії заборонила 59 китайських додатків, таких як TikTok, WeChat і Weibo через загрозу національній безпеці й особистій інформації користувачів.

Адміністрація Трампа теж розглядає можливість обмежити доступ користувачів у США до китайського додатка TikTok, заявив 6 липня держсекретар США Майк Помпео в інтерв'ю Fox News.

Раніше США офіційно оголосили, що телекомунікаційні компанії ZTE і Huawei представляють загрозу для національної безпеки.

У додатку TikTok повно лазівок

TikTok — зарубіжна версія китайського додатка Douyin для створення і перегляду короткого відео, належить пекінській компанії ByteDance.

Згідно зі звітом дослідницької компанії Sensor Tower від 29 квітня, додаток TikTok по всьому світу завантажили більше 2 млрд разів. У першому кварталі 2020 року TikTok завантажили понад 315 млн разів у App Store і Google Play — рекордна кількість скачувань додатка в історії.

Представники TikTok стверджують, що зарубіжна версія самостійно управляється філією в США. Центр зберігання й обробки даних розташований за межами Китаю і немає ніяких проблем з безпекою.

Але аналітики вказували TikTok на проблеми з безпекою, що представляє серйозну загрозу для користувачів.

У січні цього року команда дослідників ізраїльської компанії Check Point, яка працює в сфері кібербезпеки, виявила безліч слабких місць у програмі TikTok, за допомогою яких хакери можуть отримати конфіденційну інформацію.

У червні бета-версія iOS 14 для iPhone з новою функцією, що відповідає за безпеку, показала, що TikTok намагається отримати доступ до буферу обміну практично кожну секунду. Паролі, інформацію про кредитні картки, повідомлення тощо, можуть подивитися без відома користувача, якщо він копіює важливу інформацію за допомогою буфера обміну.

Австралія і Європа також досліджують TikTok

TikTok стикається з тиском в Австралії. Неназваний австралійський член парламенту закликав заборонити додаток.

«Існують достовірні повідомлення про те, що TikTok приймає більше даних, ніж могли б очікувати користувачі, і модерує контент з причин, які можуть не влаштовувати його користувачів», — заявила сенатор Дженні Макаллістер, голова комітету з іноземних втручань через соціальні мережі.

TikTok стикається з проблемами в Європі

У травні Управління із захисту даних Нідерландів (Dutch DPA) почало розслідування , щоб з'ясувати, чи представляє додаток TikTok загрозу конфіденційності.

Член Європарламенту Моріц Корнер також поставив перед Європейською комісією ряд питань про безпеку TikTok.

10 червня Європейська рада із захисту даних (EDPB) заявила, що створить спеціальну слідчу групу для перевірки всіх операцій TikTok в Європі, для з'ясування проблем інформаційної безпеки.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Huawei тепер шпигує і в хмарі?

Comments   

загрузка...