П'ятниця, Жов 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Тільки після п'ятого тесту мешканці Пекіну діагностували COVID-19

П'ятниця, 25 вересня 2020 року

Люди, чиї номери машин зареєстрували в районі ринку «Сіньфаді», де стався спалах COVID-19, чекають черги, щоб здати тести, Пекін 17 червня 2020 року. GREG BAKER/AFP via Getty Images

У жительки Пекіну діагностували вірус КПК* (COVID-19) тільки після п'ятого тестування.

3 липня Лю (псевдонім), мешканка району Дасин, разом із чоловіком вирушила за тофу на ринок «Сіньфаді». Після чого, 14 червня, чоловікові діагностували зараження.

16 червня у Лю теж з'явилися симптоми хвороби: піднялася температура, а на знімку легенів було видно темну пляму. Температура продовжувала підвищуватися, ліки не допомагали.

Тим не менше її тест на нуклеїнові кислоти показав негативний результат.

За наступні вісім днів жінка чотири рази проходила тестування, але результати були негативними.

Тільки 23 червня, коли Лю помістили до пекінської лікарні «Дитань», п'ятий тест виявився позитивним.

І це далеко не одиничний випадок.

Співробітник у захисному костюмі і масці бере мазок для тесту на COVID-19 у людини, пов'язаної з оптовим ринком «Сіньфаді», Пекін, 16 червня 2020 року. Kevin Frayer/Getty Images

16 червня у жителя повіту Веньлін у провінції Чжецзян, який працював на ринку «Сіньфаді», виявили коронавірус теж тільки після п'ятого тесту. Чотири попередні рази результати були негативними.

До цього в провінції Фуцзянь у 32-річного чоловіка, який повернувся з Уханя, піднялася температура. Чотири тести показали негативний результат, а п'ятий — позитивний.

У лютому цього року в повіті Мейхекоу провінції Цзілінь жінка шість разів здавала негативний тест на коронавірус. Пізніше у неї підтвердили зараження.

В місті Ханчжоу в одного пацієнта тест дав позитивний результат тільки на сьомий раз.

Як вважають китайські експерти, це відбувається через те, що вірус важко виявити, в деяких підтверджених випадках інкубаційний період становив більше трьох тижнів.

Тому деякі китайські інтернет-користувачі задаються питанням, скільки ж разів потрібно здавати тест на нуклеїнові кислоти?

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Число хворих на COVID-19 у Пекіні вище, ніж оголошує влада, — внутрішні документи (ВІДЕО)

Медиків із різних провінцій Китаю відправили до Пекіна, щоб допомогти впоратися з новим спалахом COVID-19 (ВІДЕО)

Епідемію в Пекіні «взяли під контроль»? (ВІДЕО)

Пекін публікує суперечливі дані про кількість хворих по мірі загострення епідемії (ВІДЕО)

20% населення світу ризикують важко перенести COVID-19, якщо заразяться (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...