Неділя, Кві 18, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

В одному з районів Пекіну після нового спалаху епідемії ввели «Військовий режим»

Середа, 17 червня 2020 року

12 червня закрили оптовий ринок «Сіньфаді» в Пекіні. Надано інсайдером. The Epoch Times

13 червня в Пекіні влада опублікувала повідомлення про тимчасове закриття оптового ринку «Сіньфаді» через появу нових випадків зараження вірусом КПК* (COVID-19), як пише Beijing News. У місті закрили вже кілька ринків сільськогосподарських продуктів.

Оптовий ринок «Сіньфаді» розташований у районі Фентай в Пекіні. «Сіньфаді» — це «великий продовольчий кошик» китайської столиці. Він задовольняє 70% потреби городян в овочах і фруктах.

Крім того, «Сіньфаді» — найбільший ринок у Північному Китаї, вже кілька років займає перше місце в країні з торгівлі сільськогосподарською продукцією.

Тепер в районі Фентай введений «режим воєнного часу». Територію ринку «Сіньфаді» охороняє озброєна поліція, сам ринок закритий.

Співробітник готелю в районі ринку «Сіньфаді» повідомив кореспонденту китайськомовного видання The Epoch Times, що люди зовні не можуть потрапити на територію ринку, а люди всередині не можуть вийти, постояльці готелю замкнені. Деяких відправили до місця карантину, по периметру чергує озброєна поліція.

«Не знаю, чи надовго, от і чекаю новин. В готелі перевірка стала дуже жорсткою, потрібні тести на нуклеїнові кислоти, "код здоров'я", посвідчення особи тощо. Ми не можемо повернутися додому. Всі люди на ринку не можуть повернутися додому, і потрапити на ринок теж не вийде».

Лі, продавець фруктів на ринку «Сіньфаді», підтвердив, що ніхто не може туди увійти, зокрема і він сам, а деяких відправили на ізоляцію. Продавці і відвідувачі групами проходять тестування на нуклеїнові кислоти, вихід на швидкісну автотрасу теж заблокований.

У районі Фентай 139 осіб тісно контактували з хворими. Всіх помістили на карантин. Разом з тим, 11 житлових комплексів, три початкові школи і шість дитячих садків в окрузі ринку «Сіньфаді» закрили.

Працівник ресторану на ринку розповів кореспонденту, що закрили прилеглі житлові комплекси, куди сторонніх тепер не пускають. Мешканцям потрібно пред'являти «код здоров'я», реєструватися і вимірювати температуру.

У них в ресторані ввели обмеження на прийом відвідувачів: за одним столом можуть сидіти тільки до чотирьох осіб, також необхідно сканувати «код здоров'я», вимірювати температуру тощо.

12 червня на ринку «Сіньфаді» 40 зразків із середовища дали позитивний результат, 1940 працівників ринку пройшли тест на нуклеїнові кислоти. Поки що з перевірених 517 осіб у 45 аналізи показали наявність вірусу.

Крім того, ще одного зараженого виявили на ринку в районі Хайдянь. Ця людина контактувала з відвідувачем ринку «Сіньфаді».

У провінції Ляонін також з'явилися нові випадки захворювання у тих, хто перебував у близькому контакті з зараженими в Пекіні.

Згідно з повідомленням, наданим пекінським лікарем кореспондентові The Epoch Times, усі підрозділи лікарень ввели суворий контроль.

Вимоги для лікарень: у першу чергу обстежити тих, хто відвідував оптовий ринок «Сіньфаді» 30 травня. Персоналу заборонено харчуватися на вулиці, а керівники відділень повинні знати стан справ і стан здоров'я співробітників, а також проводити щоденну перевірку.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

2,2 млн осіб у провінції Хубей могли заразитися COVID-19, як показало дослідження (ВІДЕО)

Компартія Китаю стверджує, що дотримувалася відкритості і прозорості під час спалаху епідемії (ВІДЕО)

В Гонконзі з населенням 7,5 млн закон про національну безпеку підтримали 30 млн (ВІДЕО)

Фахівці Бостонського університету знайшли непрямі докази появи COVID-19 в Ухані ще у вересні (ВІДЕО)

Японський телеканал зняв ролик про те, як швидко поширюється вірус (ВІДЕО)

Аналітики вважають, що причиною падіння цін на мельтблаун у Китаї стала так звана дипломатія масок (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...