Субота, Вер 19, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як проходить загальне тестування в Ухані, розповіли місцеві жителі (ВІДЕО)

П'ятниця, 22 травня 2020 року

Медичні працівники беруть зразки у жителів, щоб перевірити їх на наявність коронавірусу COVID-19, на вулицях Уханя, провінція Хубей, Китай, 15 травня 2020 року. STR/AFP via Getty Images

9 і 10 травня в районі Дунсіху міста Ухань добавилося 6 нових підтверджених випадків зараження, згідно з повідомленнями китайських ЗМІ. 11 травня влада міста опублікувала екстрене повідомлення про проведення тестування на нуклеїнові кислоти для всіх жителів міста, яке триватиме 10 днів.

16 травня інтернет-користувач @SDeutschlands повідомив у «Твіттері», що на третій день тестування в трьох університетах міста: Уханьскому, Хуачжунському університеті науки і технології і Уханському технологічному, виявили позитивні результати.

У Уханському університеті у семи осіб позитивний результат тесту. Ці цифри не вказані в щоденному звіті про кількість випадків захворювання Національної комісії охорони здоров'я.

В інтернеті з'явилося повідомлення, що в Коледжі природничих наук при Уханському університеті виявили 7 осіб з позитивним результатом тесту на нуклеїнові кислоти, 9 — із позитивним результатом тесту на виявлення антитіл, 24 — з позитивним результатом на виявлення антитіла IgM, та 81 — з позитивним результатом на виявлення антитіла IgG.

Інтернет-користувач @jokerli39877025 проаналізував результати тестування в Уханському університеті і підрахував, що, якщо виходити з того, що серед 5100 осіб позитивний результат у 120, а в Ухані проживає 11 млн осіб, то число заражених становить 11 млн × 2,35% = 258800 чоловік.

16 травня житель міського району Ціншань на прізвище Цзян розповів кореспонденту китайського видання The Epoch Times, що в його районі з 15 травня почали проводити тестування і вже виявили інфікованих.

«У нашому житловому комплексі тестування ще не закінчилося. Поки виявили 10 випадків зараження, всі безсимптомні, і це дуже страшно».

Гао, інший мешканець Уханя, сказав:

«У нашому районі Цяокоу, в районі Дунсіху та деяких інших з'явилися безсимптомні заражені. Останнім часом в районі Цяокоу таких випадків досить багато, а причина нез'ясована».

У звітах про епідемічну ситуацію, виданих будинковими комітетами житлових комплексів міста, повідомляється про інфікованих жителів. Наприклад, житловий комплекс «Жунцяо Хуафу», який входив до списку «незаражених», закрили , оскільки знайшли два випадки зараження.

12 травня в інтернеті з'явилася новина, що з житлового комплексу «Саньмінь» району Дунсіху забрали 180 осіб. Кількість діагностованих невідома, але «коди здоров'я» всіх жителів комплексу стали червоними. Туди приїхала група поліцейських.

Деякі вважають, що в Ухані почалася друга хвиля епідемії. Гао вважає, що насправді ще не закінчилася перша хвиля, і знову проводити тестування в Ухані — немов дати дзвінкий ляпас попереднім досягненням влади.

«Щодня вони думали, як би обнулити дані, не дбали про народ. Чому заводи виробляють набори реагентів, чутливість яких складає всього 30%? Нікого це не хвилює. Зовсім не цінують життя громадян».

Деякі користувачі «Твіттера» опублікували повідомлення Caixin.com про те, що в квітні Ухань провів обстеження близько 11 тис. осіб, і близько 5-6% учасників дали позитивний результат на антитіла.

15 травня великий китайський інтернет-портал Sina.com опублікував статтю, згідно з якою, якщо рівень зараження в Ухані становить 5-6%, тоді серед 11 млн жителів Уханя, щонайменше, 500 тис. людей заражені.

Пізніше стаття була вилучена, однак в пошуковику Гугл досі відображається заголовок статті: «Попередня оцінка тесту на нуклеїнові кислоти в Ухані: щонайменше 500 тис. з 10 млн людей заражені».

За словами Гао, багато власників магазинів у торгових центрах поки не хочуть відкриватися.

«Один приятель, який веде бізнес, теж сказав, що краще поки не відкриватися. Клієнтів немає, працівникам треба платити, ще оплачувати матеріали і оренду. Тепер в торговому центрі робити нічого, власники магазинів усі “на нервах”».

Житель Уханя Цай вважає, що, оскільки чутливість тестів на нуклеїнові кислоти становить 30%, чиновники проводять тестування для проформи.

«Такі необачні вчинки викликали суспільне невдоволення. Чиновники і народ не довіряють один одному, серед жителів теж панує атмосфера недовіри. Усі тепер носять маски і тримаються на відстані».

Не знайшовши роботи в Ухані, Цай поїхав на заробітки до сусідньої провінції Хуанган. Там він виявив, що така ж ситуація як в Ухані.

«Після того як в Ухані виявили 6 випадків зараження і закрили житловий комплекс, влада Хуангана закрила ресторани і призупинила рух громадського транспорту. За чутками, тут теж виявили заражених, тільки повідомляти про них забороняється, та й побоюються повідомляти. Хворих відразу ж потайки відвезли до лікарні».

Як вважає Цай, коли епідемію не виходить контролювати, і всі навколо заражаються, то за приховування епідемії ситуація стає ще страшнішою.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Жителі міста Шеньян і закритого міста Цзілінь розповіли про другу хвилю епідемії COVID-19 (ВІДЕО)

Ще одного блогера заарештували за висвітлення ситуації з епідемією у Китаї (ВІДЕО)

Альянс із 62 країн закликає до розслідування пандемії COVID-19 (ВІДЕО)

Через повторний спалах епідемії у Китаї, влада Уханя перевірить на COVID-19 усіх жителів міста

Влада китайського міста Цзілінь оголосила про режим ізоляції через другу хвилю COVID-19

Comments   

загрузка...