Вівторок, Сер 11, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Згідно з результатами у штаті Нью-Йорк 66% нових госпіталізованих — люди, які переважно сиділи вдома

Неділя, 12 липня 2020 року

Губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо виступає на щоденній прес-конференції, присвяченій епідемії COVID-19, Нью-Йорк, 20 березня 2020 року. Bennett Raglin/Getty Images

Більшість нових госпіталізованих з COVID-19 у штаті Нью-Йорк — це ті, хто дотримувався домашнього карантину, заявив губернатор штату Ендрю Куомо. Про це повідомило видання CNBC.

Висновок був зроблений на основі попередніх даних, отриманих із 100 нью-йоркських лікарень з участю близько 1000 пацієнтів.

Згідно з результатами, 66% нових госпіталізованих — люди, які переважно сиділи вдома. Наступне за величиною джерело зараження — будинки для людей похилого віку, на які припадає 18% нових пацієнтів.

«Якщо ви помітили, 18% людей надійшли із будинків для людей похилого віку, менше 1% — із в'язниць, 2% — бездомне населення, 2% — з інших місць, але 66% надійшли з власних будинків, що повалило нас в шок», — сказав губернатор.

«Це несподівано, переважна більшість людей сиділи вдома, — додав він. — Ми подумали, може, вони їздили на громадському транспорті... але ні, ці люди буквально сиділи вдома».

Куомо повідомив, що майже 84% госпіталізованих — люди, яким не потрібно добиратися до роботи на автотранспорті, особистому автомобілі, громадському транспорті або пішки. Більшість з них уже на пенсії або безробітні. Близько 73% — люди віком від 51 року.

Дані показують, що госпіталізовані переважно з Нью-Йорка і його околиць. Вони не працюють і не подорожують.

Губернатор також додав, що більшість нових заражених — представники етнічних меншин, причому майже половина з них — афроамериканці або латиноамериканці.

За словами Куомо, чиновники охорони здоров'я вважали, що високий відсоток заражених буде серед медичних працівників або працівників міських служб, які як і раніше працюють.

«Переважно це зводиться до того, що робите ви, щоб захистити себе. Все закрито, уряд зробив, що міг, суспільство зробило, що могло. Тепер все залежить від вас».

Губернатор зазначив, що число людей, які потребують госпіталізації у штаті продовжує знижуватися, хоча і «болісно повільно». Кожен день в лікарні надходить близько 600 інфікованих, ця цифра також зменшилася.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Влада Китаю знала про зараження вірусу і приховувала це, — підтверджують внутрішні урядові документи

У США стартувало тестування вакцини на людях проти коронавірусу

Міжнародне розслідування походження COVID-19 підтримав віце-прем'єр Нової Зеландії

Китай блокує і маніпулює інформацією про епідемію, щоб посилити свою владу

Китайські школярі приступили до навчання у противірусних масках і головних уборах Х століття

«Одинадцять мільйонів масок — усе це мотлох», — заявив федеральний міністр транспорту Німеччини

Позиція Австралії з питання розслідування походження COVID-19 не зміниться

Comments   

загрузка...