ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Епідемія COVID-19 до липня не закінчиться, вважають професори Гонконзького університету

Велика Епоха
ФОТО: Медичний працівник одягає засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) перед входом в польовий госпіталь дель Мар, Барселона, Іспанія, 10 квітня 2020 року. David Ramos/Getty Images

За повідомленням гонконзького видання South China Morning Post, Медичний факультет імені Лі Кашина Гонконзького університету спільно з лікарнею королеви Марії (Queen Mary Hospital) опублікували дослідження в науковому журналі «Клінічні інфекційні захворювання» (Clinical Infectious Diseases).

Група вчених отримала згоду критично хворих пацієнтів, яким була потрібна операція з видалення ділянок легеневої тканини, на проведення дослідження. Вчені розділили вилучені ділянки тканини на кілька частин і впровадили віруси SARS і COVID-19, щоб порівняти реакції.

Оскільки легенева тканина починає розкладатися, як тільки залишає тіло, зразки помістили в живильний розчин, який зберігає їх протягом 48 годин. Під час експерименту команда вчених виявила, що новий коронавірус розмножується в 3,2 рази швидше, ніж вірус SARS.

Професор Юен Квок-юн дійшов висновку, що новий вірус не схожий на SARS. Пандемія не закінчиться через 6 місяців, якщо просто ізолювати заражених і людей, які мали тісні контакти з ними. Професор сумнівається, що до липня епідемія вщухне, тому закликає людей дотримуватися заходів безпеки.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Китай хоче зберегти репутацію, а платити за це нам — думка експерта

Чи потрібно мити куповані овочі та фрукти з милом від вірусів?

Китай дуже турбують безсимптомні пацієнти з COVID-19, які поширюють вірус далі

Американські експерти закликають Китай розкрити лабораторні записи щодо коронавірусу

Китайці скуповують продукти боячись кризи

США збирається призупинити фінансування Всесвітньої організації охорони здоров'я

Чи можуть собаки виявити COVID-19 за допомогою нюху?

Масштабний контроль Китаю над дослідженнями вірусу COVID-19

Великі дози хлорохіну при COVID-19 смертельні: дослідження

В Китаї близько 3 млн випадків зараження COVID-19: фахівець