ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Метью Макконахі і його дружина Каміла Алвес Макконахі пожертвують 80 000 масок

Велика Епоха
Фото: Актор Метью Макконахі і його дружина Каміла Алвес Макконахі на кінофестивалі в Торонто, Канада, 2018 рік. (Valerie Macon/AFP/Getty Images)

Актор Метью Макконахі і його дружина Каміла Алвес Макконахі пожертвують 80 000 масок медичним працівникам, пожежникам і поліцейським в Остіні і Новому Орлеані під час пандемії вірусу КПК* (Комуністичної партії Китаю).

Згідно з повідомленням у Facebook відділу пожежної охорони Остіна, 10 квітня їх несподівано відвідало подружжя Макконахі. Вони пообіцяли пожежникам, що скоро пожертвують кілька тисяч масок N95 в рамках своєї обіцянки пожертвувати 80 000 масок.

«Від імені наших сімей ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі Макконахі за їхній щедрий дар!» - так пожежна охорона Остіна написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

Дружина Макконахі, модель і дизайнер, також поділилася новиною про пожертвування на своїй сторінці в Instagram минулого тижня.

«Наша місія полягає в тому, щоб захистити тих, хто захищає нас, надавши працівникам охорони здоров'я, пожежникам і поліцейським приблизно 80 000 масок, необхідних для боротьби з вірусом COVID-19», — написала вона. «Метью і я, наші друзі Білл і Трейсі Маршалл, об'єдналися з організацією BStrong. Ми з ентузіазмом допомагаємо реагувати в нашому рідному місті Остіні, Техасі, Луїзіані та й по всій країні в боротьбі з цією національною пандемією».

Фото: Меттью Макконахі та Каміла Алвес Макконахі завітали до відділу пожежної охорони. (Фейсбук Austin Fire Department)

Згідно з веб-сайтом, програма BStrong являє собою «ініціативу з надання допомоги в разі стихійних лих та надання екстреної допомоги в реальному часі окремим особам та їхнім сім'ям в умовах кризи», і її місія полягає в тому, щоб «розширити можливості людей, постраждалих від трагедії, шляхом надання подарункових карт, екстреної допомоги, продуктів харчування і притулку жертвам стихійних лих».

Цю ініціативу була висунуто американською телезіркою Бетенні Френкель у 2017 році і вона «зібрала і розподілила мільйони доларів готівкою та витратними матеріалами для жертв стихійних лих по всьому світу», зокрема в Сполучених Штатах, Пуерто-Ріко, Південній Америці, Карибських островах і Австралії.

У своєму пості в Instagram минулого тижня дружина Макконахі додала, що вона сподівається, що цей крок надихне інших теж допомогти або надихне їх «обрати шлях, щоб допомогти іншим, яким би він не був, навіть якщо ви допоможете вашому сусідові, іншим людям, надасте емоційну підтримку, пожертвування чи волонтерство».

Останніми тижнями Метью Макконахі поділився кількома відеороликами в соціальних мережах, щоб підвищити обізнаність про соціальне дистанціювання під час пандемії вірусу КПК, зокрема нещодавнє керівництво про те, як створити власну саморобну маску за допомогою бандани, кавового фільтра і двох гумових резинок.

Станом на 14 квітня в Техасі зареєстровано 14 277 підтверджених випадків вірусу КПК, і 295 смертей, пов'язаних з цим захворюванням.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Китай хоче зберегти репутацію, а платити за це нам — думка експерта

Чи потрібно мити куповані овочі та фрукти з милом від вірусів?

Китай дуже турбують безсимптомні пацієнти з COVID-19, які поширюють вірус далі

Американські експерти закликають Китай розкрити лабораторні записи щодо коронавірусу

Китайці скуповують продукти боячись кризи

США збирається призупинити фінансування Всесвітньої організації охорони здоров'я

Створено експрес-тест на COVID-19, який видає результат за 12 хвилин