Субота, Жов 23, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Рецидиви коронавірусу не беруться до уваги владою Китаю

Середа, 1 квітня 2020 року
Epoch Times | Epoch Times

Лікар оглядає комп'ютерну томографію пацієнта в тимчасовій лікарні в Ухані, Китай, 5 березня 2020 року. (STR/AFP Getty Images)

25 березня у китайській провінції Хубей (епіцентр спалаху коронавірусу) знято обмеження на поїздки для людей, які залишають цей регіон.

Це було зроблено після того, як від 19 до 23 березня Національна комісія охорони здоров'я Китаю повідомила про відсутність нових випадків зараження в Ухані.

Місцеві жителі дотримуються іншої думки

Комісія з охорони здоров'я провінції Хубей від 25 березня скасувала транспортні обмеження для виїжджаючих, але за умови, що у них є код медичного огляду.

В Ухані, який перебуває у повній ізоляції з 23 січня, обмеження на поїздки будуть зняті 8 квітня.

Однак у заяві, опублікованій державним інформаційним агентством «Сіньхуа», зазначалося, що всі школи в Хубеї, а також коледжі, технічні школи, середні школи, початкові школи, дитячі сади та ясла залишаться закритими.

Нові випадки зараження

24 березня Національна комісія охорони здоров'я Китаю повідомила про чотири випадки зараження вірусом. Це пацієнти з Уханя, Пекіна, Шанхая і Фошаня (східна китайська провінція Гуандун). Інші зареєстровані випадки були пов'язані з інфікованими людьми, які прибули з-за кордону.

Державне ЗМІ The Paper повідомило, що захворювання у Пекіні та Шанхаї викликані тим, що цих людей заразив чоловік, який нещодавно повернувся з-за кордону.

Згідно з державним ЗМІ China News, хворий в Ухані — це лікар з головної лікарні провінції Хубей. «Останнім часом лікар працював в лікарні. Ми не можемо виключити, що він заразився від пацієнтів», — йдеться у повідомленні.

Жителі Уханя, як і раніше, налаштовані скептично

Китайські офіційні особи нещодавно повідомили, що від 19 до 23 березня в Ухані не було зареєстровано жодного нового хворого. Однак 23 березня комісія охорони здоров'я провінції Хубей підтвердила, що пацієнти з рецидивом і безсимптомні пацієнти не включені до цього списку, що викликало питання щодо достовірності повідомлень влади.

Між тим, місцеві жителі заявили китайськомовному виданню The Epoch Times, що не довіряють офіційним даним.

«Ми знаємо ситуацію завдяки декільком каналам; нові випадки зараження не дорівнюють нулю», — розповів Ван, житель району Учан міста Ухань, в інтерв'ю The Epoch Times, 23 березня.

Ван сказав, що йому відомо про багато випадків рецидивів і нових заражень в Ухані, про які уряд не повідомляв. Він додав, що рецидивні випадки особливо турбують, тому що він чув про багатьох пацієнтів, які хворіли повторно. У деяких з цих людей не було вірусу більше місяця. 24 березня Ло Бінь, житель Уханя, повідомив у своєму щоденному відео на Ютубі, що один із членів його сім'ї нещодавно захворів повторно.

22 березня державне ЗМІ People's Daily повідомило, що у трьох членів сім'ї з Уханя нещодавно трапився рецидив, і вони знову знаходяться на лікуванні в лікарні. 70-річний голова родини перебуває у критичному стані.

24 березня Чжан Юн, житель міста Ухань, розповів китайськомовному виданню The Epoch Times:

«Уряд усе ще намагається приховати правду... У двох чоловіків із житлового комплексу, в якому я живу, діагностували вірус за останні два дні. Але їх не зарахували».

Мати Чжана померла від коронавірусу в лютому, але не була зарахована як підтверджений випадок захворювання, тому що лікарня, де їй поставили діагноз, не була черговою лікарнею.

«У моїй родині шестеро осіб, двоє померли від вірусу. Ви знаєте, що багато людей в Ухані втратило всю сім'ю через епідемію, — сказав Чжан. — У моєму районі двоє дітей померли від голоду після того, як всі дорослі померли від вірусу».

Чжан сказав, що спустошення від епідемії позначилося на жителях міста.

«Ми, ті, хто вижив, стикаємося із проблемами, як заробляти на життя, як залишатися в безпеці та іншими труднощами, — сказав Чжан. — Усе більше й більше людей намагаються впоратися з панікою і страхом».

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Щоб не заразитися коронавірусом потрібно кинути палити

Які можуть бути наслідки після коронавірусу

Звіт ВООЗ виявляє 14 симптомів хворих на коронавірус

Цензура в Китаї: КПК забороняє обговорювати владу і коронавірус у чатах

Найчастіші питання щодо коронавіруса COVID-19

Китайські журналісти розповідають правду в соцмережах

Компартія Китаю намагається спростувати інформацію про джерело коронавірусу

Вірусолог: 6 особливостей коронавірусу

На 21 мільйон зменшилось користувачів мобільного зв'язку в Китаї

Чи безкорислива допомога Китаю Європі

Тоталітарна система краще підходить для боротьби з вірусом, ніж демократична?

Comments   

загрузка...