Субота, Лис 28, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Дані про кількість кремованих людей в Ухані

Понеділок, 30 березня 2020 року
Epoch Times | Epoch Times

Фото: webandi/pixabay.com/Pixabay License

Від 23 березня похоронні бюро міста Ухань відкрили роздачу родичам урн із прахом померлих від коронавірусу, через що перед такими будівлями шикуються довгі черги.

За повідомленням новинного порталу Caixin, коли вранці 26 березня мешканка Уханя Лю Пін (псевдонім) прийшла до похоронного бюро Ханькоу, щоб забрати прах батька, перед будівлею вже вишикувалася довга черга. Тільки о другій годині дня Лю Пін забрала урну.

Коли Лю Пін вийшла з бюро, то побачила поруч зі входом вантажну машину, де стояли коробки із замовленими урнами. Водій пояснив Лю Пін, що завантажили на фуру понад 2500 урн, а вчора теж приїжджала машина з таким самим вантажем.

Це означає, що за два дні до крематорію Ханькоу привезли 5 тис. урн. І це дані лише одного похоронного бюро міста. Ще не відомо, на скільки днів розраховано цю кількість.

Фото: Вантажна машина з більш ніж 2500 урнами і блоки по 500 урн, всього сім блоків. Скріншот з сайту caixin.com

За відомостями, в Ухані вісім подібних установ.

23 березня похоронна контора Учан заявила, що буде роздавати по 500 урн у день, щоб закінчити до свята Цинмін (китайське свято поминок) 4 квітня. Це означає, що за 12 днів крематорій видасть близько 6 тис. урн.

Однак, станом на 26 березня, офіційне число смертей від коронавірусу в Ухані складає всього 2531.

Заступник директора бюро з цивільних питань міста Уханя Сунь Цзятун сказав, що за 47 днів від часу закриття міста та до 10 березня в Ухані кремували 21 703 трупи, виходить, у середньому, щодня — 462.

Ці цифри у вісім разів перевищують офіційні дані.

Під час розслідування кореспонденти китайської The Epoch Times дізналися, що тільки за один день (3 лютого) число загиблих від коронавірусу, зареєстрованих у двох похоронних конторах провінції Хубей, досягло 341.

Згідно зі звітом газети Southern Weekly, приблизно від 20 січня тіла померлих від епідемії повинні були відправлятися тільки до крематорію Ханькоу. Але, оскільки число смертей різко зросло, то 1 лютого влада опублікувала указ, щоб тіла кремували в найближчих подібних установах. За повідомленнями, забороняється перевозити тіла, ховати їх чи використовувати будь-які інші методи збереження тіл.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Щоб не заразитися коронавірусом потрібно кинути палити

Які можуть бути наслідки після коронавірусу

Звіт ВООЗ виявляє 14 симптомів хворих на коронавірус

Цензура в Китаї: КПК забороняє обговорювати владу і коронавірус у чатах

Найчастіші питання щодо коронавіруса COVID-19

Китайські журналісти розповідають правду в соцмережах

Компартія Китаю намагається спростувати інформацію про джерело коронавірусу

Вірусолог: 6 особливостей коронавірусу

На 21 мільйон зменшилось користувачів мобільного зв'язку в Китаї

Чи безкорислива допомога Китаю Європі

Comments   

загрузка...