Понеділок, Січ 24, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Любителям нікотину особливо легко заразитися коронавірусом — доктор Норман Сван

Вівторок, 6 жовтня 2020 року

Експерти закликають курців кинути палити, щоб уникнути зараження вірусом. На знімку: чоловік знімає маску, щоб покурити 17 лютого 2020 року в Пекіні. (Фото: GREG BAKER/AFP via Getty Images)
 

Коронавірус насамперед вражає курців

Епідемія нової коронавірусної пневмонії продовжує поширюватися по всьому світу. Люди намагаються дотримуватися правил безпеки і шукають методи профілактики.

Австралійський учений, доктор Норман Сван, ведучий програми The Health Report на радіоканалі ABC Radio National, говорить, що любителям нікотину особливо легко заразитися коронавірусом.

Він пояснив, що оболонка легенів у курців дуже слабка і вразлива, до того ж у їхніх легенях більше рецепторів, до яких приєднуються частинки вірусу.

Експерт зазначив, що люди з цукровим діабетом або ті, у кого проблеми з легенями і серцем, також належать до групи високого ризику.

Наприклад, рятувальники, які працювали на лісових пожежах в Австралії минулого року, належать до групи високого ризику зараження коронавірусом, оскільки дим пошкодив їхні легені.

Головний лікар Великобританії, професор Кріс Вітт також вважає, що захворювання дихальних шляхів більше вражають курців. Вірогідність заразитися цими хворобами вища через ослаблення імунної системи.

Для тих, хто хоче кинути палити, це якраз відповідний випадок.

Деякі вважають, що коронавірус і сезонний грип — одне й те ж, тому немає причини панікувати. У зв'язку з цим доктор Сван каже:

«Хоча я і згоден з тим, що не потрібно впадати в паніку, але це безумовно не грип, тому що новий коронавірус має більш високу швидкість поширення».

За повідомленням Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), смертність від коронавірусу становить 3,4%, а від сезонного грипу — близько 0,1%.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Які можуть бути наслідки після коронавірусу

Звіт ВООЗ виявляє 14 симптомів хворих на коронавірус

Цензура в Китаї: КПК забороняє обговорювати владу і коронавірус у чатах

Найчастіші питання щодо коронавіруса COVID-19

Китайські журналісти розповідають правду в соцмережах

Компартія Китаю намагається спростувати інформацію про джерело

Comments   

загрузка...