Субота, Вер 19, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

«Оскар» стає повністю вегетаріанським

Понеділок, 10 лютого 2020 року
Epoch Times | Epoch Times

Академія кіномистецтв оголосила, що їжа, яку подають на заходах премії «Оскар», буде майже повністю на рослинній основі. Як щорічний обід для номінантів, так і закуски, які подаються перед церемонією, будуть на 100% рослинного походження. Reuters також повідомляє, що «меню для Губернаторського балу, розкішного заходу, який проводиться одразу після церемонії «Оскар», буде на 70% рослинним і на 30% вегетаріанським, рибним і м'ясним».

Окрім того, на заходах «Оскара» більше не будуть подавати воду у пляшках та інші напої у пластикових контейнерах. Як пояснила Академія у своїй заяві, «ми зобов'язані підтримувати планету».

Вегетаріанство стає мейнстрімом

Рослинні меню також було подано на Золотому глобусі, кінопремії «Вибір критиків» та на премії Гільдії кіноакторів на початку цього року. До прикладу, на Золотому глобусі можна було спробувати паризький десерт під назвою «Веганський оперний купол» — приготований без яєць, желатину і масла.

Невідомо, чи відіграв давній веган і активіст Хоакін Фенікс, який на сьогодні є одним із найперших кандидатів на отримання премії за гру у «Джокері», ключову роль у переході церемонії «Оскар» на вегетаріанську кухню, але Лоренцо Сорія (президент Голлівудської асоціації іноземної преси) повідомляє, що цю зміну підтримали різні актори.

Кіно впливає і на моду

Британська академія кінематографічного і телевізійного мистецтва (BAFTA; британська версія «Оскара») випустила в цьому році для своїх гостей набір посібників з моди, а також своє власне рослинне меню і екологічні поради для мандрівників. У ньому вони запропонували запрошеним усвідомлено ставитися до одягу, наприклад, орендуючи, одягаючи те саме вбрання декілька разів або купуючи вінтаж, — замість того щоб купувати нову сукню від кутюр або костюм, зроблений на замовлення.

Після цього актор Хоакін Фенікс оголосив, що зобов'язується носити тільки один смокінг, створений дизайнером-екологом Стеллою Маккартні, протягом усього сезону нагородження.

Читайте далі:

Знаменитості, які обрали вегетаріанство

Концерт Shen Yun справив глибоке враження на світових знаменитостей

Сумка від Маккартні зі штучної шкіри, зробленої з міцелію грибів

Comments   

загрузка...