ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

QDRO – terraced house — стильні будинко-квартири, продумані до дрібниць

Велика Епоха

Резиденти QDRO – terraced house можуть влаштовувати BBQ-вечірки на власній терасі, а в холодну пору року проводити вечори, наповнені затишком, у просторій вітальні біля каміна. Об’єкт знаходиться на території котеджного містечка «Коник», біля ландшафтного заказника та річки. Неподалік пролягає Столичне шосе.

QDRO – terraced house — стильні будинко-квартири, продумані до дрібниць

7 причин звернути увагу на об’єкт

  • Приваблива локація. Будинки QDRO – terraced house знаходяться за адресою: вул. Лютнева, 58. Дорога до ділового центру Києва займає 15 хвилин на автівці.
  • Можливість жити в оточенні природи. Щоденні прогулянки на свіжому повітрі сприятимуть нормалізації сну й апетиту, підвищенню імунітету. Резиденти зможуть медитувати, займатися йогою, вирощувати овочі й зелень на власному невеликому городі. Ранкові пробіжки, сімейні квести й пікніки, велопрогулянки — для будь-якої активності в QDRO – terraced house є місце.
  • Екологічність. Технологія будівництва — дерев’яно-каркасний prefab. У процесі будівництва використовувалися якісні та екологічно чисті матеріали. Передбачено геотермальний тепловий насос, який не викидає продукти перероблення в атмосферу та працює завдяки енергії земних надр. На подвір’ях є станції для зарядки електротранспорту.
  • Ергономічне планування будинку QDRO. Передбачено простору кухню-вітальню з каміном та зеленою стіною з тропічних рослин, терасу з BBQ-зоною. Другий поверх — особистий простір для батьків, де є спальня, величезна гардеробна, ванна кімната та домашній офіс. Третій поверх — зона для сну, творчості, відпочинку та активностей дітей.
  • Важливі деталі. У будинках QDRO – terraced house встановлено систему вентиляції з рекуперацією. Квартири завжди наповнені свіжим повітрям. Є центральний пилосос, що полегшує процес прибирання. Передбачено систему теплої підлоги. Тишу і спокій для занурення в себе забезпечує п’ятисантиметровий повітряний прошарок у дерев’яному каркасі, який пригнічує всі звукові коливання.
  • Щоденний комфорт. Передбачено сервісну службу, представникам якої можна довірити догляд за садом та кімнатними рослинами. Про коректну роботу інженерних систем будинку подбає технічний менеджер. Є можливість замовити клінінгові послуги.
  • Безпека. У кожній будинко-квартирі встановлено світло-димові датчики, що забезпечують захист від пожежі. Датчики руху й розбиття скла, а також магнітно-контактні датчики запобігають проникненню сторонніх. Є відеодомофон. Територія охороняється 24/7.

Актуальну вартість нерухомості дізнавайтеся у відділі продажів. На веб-сторінці QDRO – terraced house можна записатися на перегляд будинко-квартири.