Понеділок, Тра 25, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Будівельна виставка InterBuildExpo

Середа, 15 січня 2020 року

Будівельні та ремонтні роботи завжди викликали зацікавлення в великої кількості людей, особливо якщо найближчим часом планується проводити ремонт квартир під ключ. Саме на виставках є можливість піддивитись нові ідеї, побачити багато новинок и знайти професійну команду, якій можна доручити масштабні роботи у власному домі. Але якщо відвідувати подібні виставки, потрібно обирати дійсно найкращі. Наприклад, приходьте на InterBuildExpo, адже не даремно її називають головною будівельною подією року.

ремонт квартиры

InterBuildExpo пройде з 17 по 20 березня 2020 року в Києві. Ця виставка є подією міжнародного формату, її навіть називають однією з найпотужніших будівельних заходів України. Вона проводиться щорічно, ще з 1994 року. За цей час її експозиція тільки росла, так само як кількість гостей, які тільки раді відвідувати захід. Наприклад, ще не було року, коли гостей було менше 30 тисяч. Окрім того, в цьому галузевому заході беруть участь більше тисячі різноманітних брендів.

На сьогодні виставка досить сильно розрослась в порівнянні з початком її існування. Тепер гості можуть відвідати три павільйони, де представлена експозиція. Напрямки, які представлені заходом, досить різноманітні. Кожен охочий може ознайомитись з новинками у всіх сучасних напрямках будівництва. Учасники заходу з задоволенням демонструють майстер-класи, виставляють свої продукти та послуги. На кожен день заплановано безліч цікавих презентацій, які можуть викликати інтерес навіть у людей далеких від професійного будівництва. Не в останню чергу тому, що для проведення заходу готують сучасні інтерактивні майданчики, які дозволять представити продукт максимально вигідно.

Вас чекають чотири дні цікавих ідей, які можна потім використати під час ремонт у власному домі. Вся програма якраз для цього і розроблялась. В ході виставки будуть представлені більш ніж 40 професійних заходів. Деякі з них будуть закритими і потрапити на них можна лише по запрошенню. Але навіть якщо запрошення не поступило, є багато подій відкритого формату на які може потрапити кожен охочий. На них буде можливість ознайомитись з основними новинками в різних напрямках галузі.

ремонт в квартире

дом

Завдяки сучасному підходу до формування експозиції, бізнес-платформа InterBuildExpo має можливість зібрати найкращих професіоналів у галузі. Серед учасників можна зустріти:

  • відомих архітекторів та дизайнерів;
  • бізнесменів, які працюють в області дизайну та будівництва;
  • представників органів влади, які також пов’язані з будівництвом.

Всі вони зберуться, щоб обмінятись досвідом та знаннями. Не дивно що виставка здобула таку популярність за роки свого існування, адже на її території простіше всього знайти ділових партнерів, ознайомитись з передовими технологіями, послухати новаторів, та самим представити напрацювання. Гості ж можуть отримати безліч емоцій просто прогулюючись в павільйоні.

Інформація представлена на виставці завжди актуальна, навіть інноваційна. Послуги в галузі будуть цікаві не тільки професіоналам, а навіть людям які просто прийдуть на екскурсію. Розділи виставки наступні:

  • розділ де представлені новаторські ідеї в інтер’єрі, декорі, освітленні;
  • розділ де представлені ідеї з каменю, сантехніки, кераміки;
  • цікаві ідеї з озеленення, ландшафтному дизайні, в садовій техніці;
  • розділ де представлені новинки в області автоматики, віконних конструкцій, воротах;
  • частина виставки з новинками в області дверних конструкцій та фурнітури;
  • розділ з фасадами, покрівельними матеріалами, а також з ізоляцією;
  • будівництво і проектування.

Буде цікаво кожному.

Comments   

загрузка...